klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

„To najlepsze drogeryjne palety, jakie kiedykolwiek używałam". Poznaj wyniki testu kosmetyków Eveline Cosmetics!

Wizażanki przetestowały palety cieni do powiek Charming Mocha, Mystic Galaxy i Ruby Glamour od Eveline Cosmetics i... są nimi zachwycone!
Materiał partnera
lipiec 21, 2021

Czy paleta cieni do powiek z drogerii może dorównać tej droższej i wyprodukowanej przez markę premium? Oczywiście! Skąd ta pewność? Ponieważ przeczytaliśmy opinie Wizażanek na temat przetestowanych przez nie 3 palet od Eveline Cosmetics: Charming Mocha, Mystic Galaxy i Ruby Glamour. Zdradzimy wam jedno – dawno nie widzieliśmy tak wielu zachwytów nad kosmetykami, a szczególnie kolorowymi:). Te palety spełniły oczekiwania aż 100% Wizażanek!  

Palety cieni do powiek Eveline Cosmetics

Zacznijmy jednak od przedstawienia przetestowanych kosmetyków.

paleta-cieni-do-powiek-charming-mocha-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Paleta cieni do powiek Charming Mocha to 12 cieni do powiek w kolorach beżu, brązu, złota i szarości. Znajdują się w niej zarówno matowe, jak i błyszczące propozycje. Klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody i się nie nudzi.

paleta-cieni-do-powiek-mystic-galaxy-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Paleta cieni do powiek Mystic Galaxy jest doskonale dobraną kompozycją 12 cieni, inspirowanych barwami kosmosu. To harmonijny zestaw matowych i metalicznych kolorów, takich jak brzoskwinia, beż, róż, fiolet czy granat. Będzie perfekcyjna do większych make up’owych szaleństw.

paleta-cieni-do-powiek-ruby-rose-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Paleta cieni do powiek Ruby Glamour to idealny zestaw dwunastu mocno napigmentowanych cieni, w pięknych odcieniach róży i fioletów, inspirowanych szlachetnymi kamieniami. Romantyczna kolorystyka świetnie nadaje się zarówno do makijaży dziennych, jak i wieczorowych.

W każdej palecie znajduje się dwustronny, profesjonalny pędzelek, którego kształt pozwala na precyzyjną aplikację i roztarcie cieni zarówno na górnej, jak i dolnej powiece.

Palety cieni do powiek Eveline Cosmetics – opinie Wizażanek

Czy w paletach cieni do powiek Eveline Cosmetics znajdziesz piękne, mocno napigmentowane kolory, z którymi stworzysz zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy?

Tak! Aż 100% Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że palety cieni do powiek Eveline Cosmetics mają piękne kolory oraz są mocno napigmentowane.

Co więcej, również 100% dziewczyn uważa, że są idealne do makijażu wieczorowego oraz dziennego.

paleta-cieni-do-powiek-charming-mocha-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Każda fanka makijażu wie, że równie ważna, jak piękne kolory jest łatwość pracy z cieniami do powiek. Tę cechę również znajdziecie w propozycjach od Eveline Cosmetics!

10 na 10 Recenzentek uważa, że formuła produktu ułatwia blendowanie.

Natomiast według 97% dziewczyn dwustronny pędzelek pozwala na precyzyjną aplikację.

paleta-cieni-do-powiek-mystic-galaxy-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Jakby zachwytom nie było mało, to z naszej ankiety wynika, że 94% Recenzentek uważa, że to najlepsze drogeryjne cienie do powiek, jakie stosowały.

Wizażanki są nimi naprawdę zachwycone, ponieważ 99% z nich deklaruje, że ponownie sięgnie po palety Eveline Cosmetics, a 100% poleci je swojej przyjaciółce!

paleta-cieni-do-powiek-ruby-rose-eveline-cosmetics
Mat.prasowe

Przeczytajcie jeszcze opinie naszych Recenzentek, a jesteśmy pewne, że zaraz same popędzicie do drogerii :).

„Jednym słowem WOW! Nie spodziewałam się aż takiej jakości i takich pięknych kolorów po drogeryjnych paletach. Jestem dumna z tego, że polska marka stworzyła tak doskonałe palety cieni. Piękna kolorystyka, trwałość, łatwość blendowania, cudowne opakowania, a nawet zapach(!) sprawiają, że tych palet używałam z przyjemnością i poczuciem, że na polskim rynku kosmetyków kolorowych zadziało się coś wyjątkowego” - mabi84

„Te paletki pokazały mi, że zabawa z cieniami nie jest niczym trudnym! Z paletką Eveline Cosmetics blendowanie to czysta przyjemność!” -  Personal_Jesus

„Palety są bajeczne! Piękne kolory, idealnie wyważony balans między matami a błyskami, do tego supermocne napigmentowanie nawet stonowanych odcieni. Jak dla mnie to najlepsze palety dostępne w polskich drogeriach!" - Ala_73

„Wspaniałe cienie, czysta przyjemność i zabawa z ich stosowania. Idealna aplikacja, łatwe i precyzyjne nakładanie, a do tego piękne kolory oraz doskonała trwałość” - sandra000

„Palety cieni do powiek od Eveline Cosmetics to najlepsze drogeryjne palety, jakie kiedykolwiek używałam. Kolory palet są przepiękne, idealnie skomponowane, aby móc stworzyć zarówno delikatny, jak i mocniejszy makijaż. Cienie są mocno napigmentowane, a praca z nimi nie stwarza żadnych trudności. Cienie trzymają się cały dzień aż do demakijażu. Jestem zachwycona!” – anilab

„Genialny produkt! Totalny must-have każdej kobiety! Piękne zestawienia kolorów, super nasycenie, idealna konsystencja i trwałość to cechą wspólna wszystkich 3 testowanych palet. Produkt na 6” - kkarola88

Więcej opinii Wizażanek na temat palety Charming Mocha, Ruby Glamour i Mystic Galaxy znajdziesz na KWC.

Teraz czas na ciebie!

Wypróbuj palety cieni do powiek od Eveline Cosmetics i daj nam znać, co o nich sądzisz!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 100 kobiet w dniach 31.05-08.07.2021 r.

Materiał powstał z udziałem marki Eveline Cosmetics

Komentarze
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie