klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

To w takim makijażu Ania Lewandowska najbardziej podoba się mężowi

Ania Lewandowska zdradziła nam, w jakim makijażu Robert Lewandowski lubi ją najbardziej. Odpowiedź trenerki chyba nikogo nie zaskoczy.
Milena Majak
czerwiec 13, 2019

Analizując zdjęcia Anny Lewandowskiej, nietrudno zauważyć, że stawia na jeden rodzaj makijażu. Zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia wybiera glow make-up. Rozświetlona cera oraz połyskujące cienie na oczach, to jej must have. I trudno nie zgodzić się z tym, że to pasuje do niej najlepiej. Ale czy Robert Lewandowski podziela zdanie żony?

Jaki makijaż podoba się Robertowi Lewandowskiemu?

Mimo że niedawno Ania Lewandowska zaliczyła małą wpadkę makijażową z matową pomadką, zawsze wygląda perfekcyjnie. W rozmowie z nami przyznała, że potrafi wykonać sobie bardzo podstawowy makijaż i woli w tej kwestii zaufać fachowcowi - szczególnie, gdy wybiera się na jakieś showbiznesowe wydarzenie. Nie jest tajemnicą, że najczęściej maluje ją Patrycja Dobrzeniecka. Rzadko zdarza się, aby korzystała z pomocy innych wizażystów.

Niemniej makijaż Anny Lewandowskiej znacząco zmienił się na przestrzeni lat. Kiedyś przedłużała sobie rzęsy, które było widać wręcz z daleka. Jej spojrzenie wydawało się wówczas ciężkie, zmęczone. Jednak odkąd wybrała zdecydowanie subtelniejszy efekt, jej cały makijaż zaczął wydawać się lżejszy. Na co dzień sama wykonuje sobie bardzo delikatny make-up, który jest praktycznie niewidoczny. Na większe wyjścia wybiera rozświetlenie, miedziane cienie, które świetnie grają z jej opalenizną.

Czy Robert Lewandowski lubi taki efekt? Sprawdźcie w naszym wideo!

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze