Reklama

Księżniczka Elsa - "Kraina Lodu"

Kraina Lodu to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych filmów z wytwórni Disneya ostatnich lat. Całe rzesze dziewczynek i dziewczyn oszalały na punkcie księżniczki Elsy, jej jasnego, grubego warkocza i oszronionej, błękitnej sukienki. Charakteryzacja dope2111 oczywiście zachwyca.

Merida - "Merida Waleczna"

Rudowłosa, odważna i waleczna Merida, to przeciwieństwo wielu słodkich księżniczek i czarodziejek z bajek Disneya. Prawdziwa burza marchewkowo rudych, niepokornie kręconych włosów oraz łuk, którym doskonale włada. I wspaniały makijaż w wykonaniu dope2111 - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Zobacz także

Syrenka Ariel - "Mała Syrenka"

Absolutny klasyk Disneya - Ariel znają i kochają wszyscy. Motyw małej syrenki stał się natchnieniem dla wielu innych dzieł, ale jest też świetną inspiracją do makijażu - albo raczej pełnej, dopracowanej w każdym szczególe charakteryzacji.

Wróżka Dzwoneczek - "Dzwoneczek"

Film powstał w 2008 roku i opowiada historię Dzwoneczka zanim poznała Piotrusia Pana. Urocza, eteryczna wróżka to bardzo wdzięczny temat do odwzorowywania makijażu - efekty oceńcie same! :)

Pocahontas - "Pocahontas"

Kolejna, po syrence Ariel, bardzo rozpoznawalna bajkowa postać. Romantyczną historię miłości Indianki Pocahontas i Anglika Johna Smitha znają prawdopodobnie wszyscy. Makijaż dope2111 wspaniale oddał charakterystyczną urodę Indianki.

Diabolina - "Czarownica"

Zachwycająca Angelina Jolie brawurowo wykreowała rolę Diaboliny, której zdrada zamieniła czyste serce w zimny kamień. A dope2111 wcieliła się na chwilę, dzięki makijażowi i profesjonalnej charakteryzacji, w rolę samej Czarownicy.

Reklama

Który makijaż jest Waszym zdaniem najlepszy?

Zobaczcie również 10 kosmetyków, które chcemy mieć zimą!

Reklama
Reklama
Reklama