klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Usta ombre! Zobacz jak szybko i łatwo je wykonać!

Szminka dodaje nam kobiecości i pewności siebie. Sprawia, że czujemy się i wyglądamy seksownie niczym Marylin Monroe. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz pomadek w przeróżnych odcieniach i kolorach. Jeżeli znudziły ci się klasyczne usta i chciałabyś sprawić, aby twój makijaż wyglądał wyjątkowo, ten film jest dla Ciebie
Zosia Gil-Wąsowicz
sierpień 23, 2017

Trend cieniowania przeniósł się z włosów na twarz. Łagodne przejścia kolorów od najjaśniejszego do najciemniejszego są już nie tylko na powiekach, ale i ustach. To Ty decydujesz jaki kierunek cieniowania będzie dla Ciebie lepszy- pionowy czy poziomy.

Uważasz, że ombre noszą tylko gwiazdy z czerwonego dywanu?

Nic bardziej mylnego. Wystarczy zrezygnować z krzykliwych kolorów i wykonać przejście w łagodniejszy sposób tak, aby nie wyglądać krzykliwie. Najpiękniejszy i najbardziej efektowny, ale nadal subtelny efekt uzyskasz jeżeli podstawą makijażu będą usta, natomiast resztę twarzy podkreślisz delikatnie, pozostawiając ją w roli tła. W makijażu ust ważna jest precyzja oraz dozowanie kolorów małymi porcjami. Lepiej jest łączyć szminki w małych porcjach, stopniowo je dokładając do momentu uzyskania pożądanego efektu. Jeśli jesteś osobą początkującą zaopatrz się w dwie szminki tej samej marki różniące się jednym odcieniem. Uzyskasz  gwarancję płynnego przejścia miedzy kolorami.

Wybierz swoje kolory i do dzieła!

 

Zobacz także: WASABI POWIĘKSZA USTA? TEN TRIK PODBIJA INSTAGRAM!

Komentarze