klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

„Wiele osób pyta mnie, czy przedłużałam rzęsy”. Maskara Rimmel Wonder’Luxe Volume już przetestowana!

Pierwsza maskara all inclusive – dodaje objętości, wydłuża i wzmacnia rzęsy. Nowość od Rimmel już przetestowana i dostępna w drogeriach!
Materiał partnera
marzec 20, 2019

Idealny tusz do rzęs to taki, który nie tylko je pogrubia i wydłuża, ale przy okazji także pielęgnuje. Zależy nam na tym, aby nie sklejał rzęs, nie pozostawiał grudek, nie powinien też się osypywać czy kruszyć.

Odpowiedzią na te wszystkie wymagania jest nowość od marki Rimmel - maskara Wonder’Luxe Volume, wzbogacona aż o 4 luksusowe olejki pielęgnujące (arganowy, marula, z marakui, z kamelii). Dzięki innowacyjnej formule, kosmetyk przede wszystkim nadaje rzęsom spektakularną objętość i je wydłuża, ale dodatkowo też wygładza i wzmacnia. To naprawdę maskara all inclusive!

Jak Rimmel Wonder’Luxe Volume oceniają Wizażanki?

Zalet nie ma końca!

  • 8 na 10 Wizażanek przyznaje, że dzięki maskarze rzęsy wyglądają na odżywione i wzmocnione.
  • 7 na 10 użytkowniczek docenia, że tusz nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek.
  • Dodatkowo aż 92% zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk nie osypuje się i nie kruszy.

Czego jeszcze możemy dowiedzieć się o nowości Rimmel od testujących ją Wizażanek?

  • Zdaniem recenzentek szczególna uwaga należy się także samej szczoteczce. 8 na 10 dziewczyn ocenia ją jako bardzo wygodną

Rimmel Wonder’Luxe Volume - mamy nowy hit!

Okazuje się, że mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

  • 4 na 5 Wizażanek poleci testowany produkt innym kobietom.
  • Oprócz tego większość z nich - 7 na 10 - po zakończeniu testu ponownie sięgnie po maskarę.

A ty? Wypróbowałaś już Rimmel Wonder’Luxe Volume?

Pokochałam tę maskarę za fenomenalną obojętość i wydłużenie. Wiele osób pyta mnie, czy przedłużałam rzęsy, a to dla mnie najlepsza rekomendacja dla tego tuszu. Na dodatek jest mega trwały i nie skleja rzęs, a przy demakijażu nie zauważyłam, aby rzęsy zostawały na waciku (…) - szi1984.

Tusz wręcz natychmiastowo wydłuża rzęsy, znacznie je przy tym pogrubiając. Malowanie rzęs zajmuje zdecydowanie mniej czasu, ze względu na szybkie efekty i brak konieczności nakładania kilku warstw, co często mi się zdarza podczas używania innych tuszów. Dzięki temu produkt jest bardzo wydajny. Podczas pierwszego użycia byłam trochę sceptyczna co do innowacyjnej szczoteczki, ale okazała się ona strzałem w dziesiątkę. Nie muszę odwiedzać kosmetyczki i myśleć o sztucznych rzęsach, kiedy mam możliwość stosowania takiego produktu! - kavalzaa.

Po zastosowaniu tuszu Rimmel Wonder’Luxe Volume rzęsy były wyraźnie wydłużone i pogrubione. Silikonowa szczoteczka ułatwia rozdzielenie rzęs. Przez kilka dni używania mogę uznać go za jeden z lepszych, jakich do tej pory używałam - Martyna9127.

Wyniki przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 228 kobiet w dniach 31.01.2019-12.02.2019 r.

materiał powstał we współpracy z marką Rimmel

zdjęcia: mat. prasowe, Instagram

Komentarze