klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Zainspiruj się czekoladowym makijażem wykonanym kosmetykami marki wet n wild

Czekoladowe odcienie nigdy nie wychodzą z mody. To świetna propozycja, która sprawdzi się na wiele różnych okazji. Zobacz sama, jak w prosty sposób dodać makijażowi słodkiego pazura!
Materiał partnera
listopad 26, 2019

Odcienie brązu mają tę wielką zaletę, że pasują do większości kolorów tęczówek, a w dodatku mocno ocieplają cały makijaż. Są jak mała czarna – nigdy nie wyjdą z mody! Na bazie tych kolorów postanowiłam stworzyć jesienny makijaż. Do jego wykonania użyłam kosmetyków wet n wild.

Wet n wild to marka, która pochodzi z Los Angeles, inspiracje więc czerpie z Miasta Aniołów, czyli… miasta pięknych i seksownych kobiet. Ale nie tylko piękno ma dla nich znaczenie. Wet n wild posiada certyfikat certyfikat Cruelty Free, wydawany przez amerykańską organizację PETA. Jest on przyznawany jedynie kosmetykom produkcji USA i daje konsumentowi gwarancję, iż dany produkt – żaden z jego składników – nie był testowany na zwierzętach. Nic więc dziwnego, że tę markę pokochały gwiazdy ceniące podejście przyjazne dla natury i zwierząt: Jessica Biel, Mary Louise Parker czy Paris Hilton. Te nazwiska robią wrażenie, prawda?

Obejrzyj film i przekonaj się, jakie piękne, ciepłe, czekoladowe spojrzenie można uzyskać dzięki kosmetykom wet n wild

Materiał powstał z udziałem marki wet n wild.

  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie