klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Wzmacniają paznokcie i nadają im piękny wygląd! Mowa o...

... nowych bazach hybrydowych Semilac! Czy spełniły oczekiwania dziewczyn z Klubu Recenzentki?
Materiał partnera
styczeń 03, 2021

Użytkowniczki Wizaz.pl otrzymały do wypróbowania po dwie bazy od marki Semilac. To produkty, które zwiększają przyczepność lakieru, ale także mają zadania specjalne. Każdy zestaw testowało 100 dziewczyn. Jak wypadły propozycje od marki Semilac? Można użyć jednego słowa – entuzjastycznie! 

Zestaw SMOOTHER BASE i BB BASE – wyniki testu

Bazy hybrydowe Semilac
mat. prasowe

Semilac Smoother Base to wygładzająca, transparentna baza hybrydowa przeznaczona dla kobiet mających nierówną płytkę. Wypełnia wszelkie ubytki i bruzdy, zapewniając równą powierzchnię pod manicure. Daje możliwość delikatnej nadbudowy i modelowania płaskiej płytki. 

Natomiast Semilac BB Base to baza hybrydowa z pigmentem ukrywającym przebarwienia i niedoskonałości. Dzięki uniwersalnemu odcieniowi nude może być stosowana jako baza cover. Pozwala na modelowanie, delikatną nadbudowę oraz przedłużenie płytki. 

Na pytanie: Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że baza Semilac Smoother Base wypełnia wszystkie nierówności oraz ubytki na paznokciach?  – „TAK” odpowiedziało prawie 98% Wizażanek. 

Semilac Smoother Base jest dużo lepsza niż baza, której używałam do tej pory – uznało 94% testujących. 

Wszystkie Recenzentki (100%) uważają, że Semilac Smoother Base pozostawia płytkę paznokcia wyraźnie gładszą.

Również każda (100%) testująca zgadza się ze stwierdzeniami, że:

  • Semilac BB Base kryje przebarwienia i niedoskonałości na płytce. 
  • po zastosowaniu Semilac BB Base paznokcie wyglądają lepiej.
  • po zastosowaniu Semilac BB Base paznokcie wyglądają na zadbane i upiększone. 

Po zakończeniu testu wszystkie (100%) Recenzentki znów sięgną po bazy hybrydowe Semilac, a także polecą je swoim przyjaciółkom. 

Zestaw SENSITIVE CARE i MINERAL STRONG – wyniki testu

Bazy hybrydowe Semilac
mat. prasowe

Semilac Sensitive Care Base to delikatna baza hybrydowa, która jest przeznaczona dla kobiet mających cienką, kruchą i łamliwą płytkę. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Za sprawą rzadkiej konsystencji i wysokiej elastyczności najlepiej sprawdza się na krótkich paznokciach. 

Semilac Mineral Strong Base jest wzmacniającą bazą hybrydową dedykowana kobietom z cienkimi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Gęsta konsystencja zabezpiecza płytkę oraz doskonale nadaje się do jej nadbudowy i przedłużenia. 

Po zastosowaniu Semilac Sensitive Care Base mam odczucie zregenerowanych, odżywionych i zdrowo wyglądających paznokci – uznało prawie 96% testujących. 

Niemal tyle samo dziewczyn (95%) potwierdziło, że Semilac Sensitive Care Base jest dostosowana do delikatnej płytki.

9 na 10 testujących oceniło także, że baza jest dużo lepsza od tej, której używały do tej pory. 

Czy po zastosowaniu Semilac Mineral Strong Base paznokcie odrastają mocniejsze, twardsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia? - „TAK” odpowiedziało prawie 96% testujących.

Jeszcze więcej, bo aż 98% potwierdziło, że baza pozwala na nadbudowę i przedłużanie płytki do 1 cm.

Semilac Mineral Strong Base jest dużo lepsza od tej, której używałam do tej pory – odpowiedziało prawie 96% testujących. 

Po zakończeniu testu 99% Wizażanek ponownie sięgnie po bazy hybrydowe Semilac i niemal tyle samo poleci je przyjaciółce.

Zestaw PROTECT & CARE i DREAM LONG – wyniki testu

Bazy hybrydowe Semilac
mat. prasowe

Semilac Procter & Care Base to zabezpieczająca, transparentna baza do lakierów hybrydowych przeznaczona dla cienkich, kruchych i łamliwych paznokci. Wzmacnia je, chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi, a ponadto umożliwia wyrównanie, nadbudowę i przedłużenie płytki.  

Z kolei Semilac Dream Long Base to pielęgnująca baza hybrydowa, odpowiednia dla osób marzących o mocnych i długich paznokciach. Pozwala na przedłużenie i nadbudowę płytki. Sprawia, że paznokcie są twardsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia.

Semilac Protect & Care Base wzmocniła paznokcie, a po ściągnięciu hybrydy ich kondycja poprawiła się i wyglądają na zdrowsze – z takim stwierdzeniem zgadza się prawie 93% testujących.

O jeden procent więcej (94%) uznało, że Semilac Protect & Care Base umożliwia nadbudowę i przedłużenie płytki do 1 cm.

Natomiast 91% Wizażanek oceniło, że baza jest dużo lepsza niż baza, której używały do tej pory. 

Baza Semilac Dream Long Base również zebrała entuzjastyczne opinie. Aż 98% kobiet potwierdziło, że baza sprawia, że paznokcie są wzmocnione i bardziej odporne na uszkodzenia.

Tyle samo uznało, że produkt pozwala na nadbudowę i przedłużenie płytki do 1 cm. 

94% testujących zgadza się ze  stwierdzeniem, że Semilac Dream Long Base to najlepsza baza do przedłużania paznokci, jaką znają. 

Po zakończeniu testu aż 98% dziewczyn ponownie sięgnie po bazy hybrydowe Semilac, a 99% poleci je przyjaciółce.

Bazy hybrydowe Semilac – Wizażanki są zachwycone!

Podsumowanie wyników wszystkich baz Semilac wypadło doskonale. 99% wszystkich testujących ponownie sięgnie po bazy hybrydowe Semilac i poleci je swoim przyjaciółkom. 

Opinie dziewczyn z Klubu recenzentki były więc naprawdę bardzo pochlebne. Oto niektóre z nich: 

Semilac nigdy nie zawodzi. Każdy kolejny produkt, którego miałam przyjemność używać, jest lepszy od poprzedniego. Tak właśnie jest w przypadku obu testowanych przeze mnie baz. Idealnie spełniają swoje funkcje, manicure wytrzymuje prawie 3 tygodnie. Myślę, że nawet dłużej, ale tak długi odrost nie pozwala mi tego sprawdzić – Floreence. 

Bazy mają fajną konsystencję (nie za gęstą i nie za rzadką) i w prosty sposób można je rozprowadzić na płytce paznokcia. Idealnie sprawdzają się dla osób, które nie zajmują się na co dzień stylizacją paznokci. Dzięki nim można zrobić idealny manicure hybrydowy bez większego doświadczenia – basioczek_xd.

Bazy hybrydowe Semilac to produkty, które z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy chcą mieć piękne i zadbane paznokcie. W zaciszu domowym można sprawić, że dzięki bazom i lakierom Semilac paznokcie wyglądają jak z salonu kosmetycznego. Manicure jest wyjątkowo prosty w wykonaniu, a efekt jest trwały i niesamowicie piękny – juzia28.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 281 kobiet na przełomie listopada 2020 r. i stycznia 2021 r.

Baner Semilac
mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Semilac

 

Komentarze
Semilac
mat. prasowe
Manicure Semilac One Step Hybrid - HIT czy KIT? 
Idealny manicure hybrydowy bez bazy i topu, a przede wszystkim bez wizyty u manicurzystki? Teraz już tak! Dowiedz się, co o lakierach Semilac One Step Hybrid sądzą użytkowniczki Wizaz.pl.
Materiał partnera
październik 28, 2020

Czy samodzielne wykonywanie manicure hybrydowego może być szybkie i dziecinnie proste ? Tak, o ile masz odpowiedni lakier. Dziewczyny z Klubu Recenzentki przetestowały innowacyjne lakiery hybrydowe Semilac One Step Hybrid w tradycyjnej buteleczce z pędzelkiem i… są nimi zachwycone! To był mój pierwszy kontakt z lakierami hybrydowymi, pierwszy raz od kilku lat pomalowałam też paznokcie. I powiem wam, że na start to idealna opcja (…) Cały zabieg jest szybki, bezproblemowy – napisała jedna z Recenzentek, Amigita99. Wizażankom najbardziej podobało się to, że używając lakierów Semilac One Step Hybrid nie trzeba sięgać po bazę ani top, dzięki czemu nałożenie hybrydy jest łatwe i nie zajmuje wiele czasu . Przygotowuję pazurki, maluję, utwardzam i w 20-30 minut mam gotowy piękny kolor na paznokciach! – podsumowała Joasiunia.  Użytkowniczki Wizaz.pl doceniły także jakość i konsystencję produktów .  Już przy pierwszej warstwie wyglądał dobrze, ale po dwóch to już petarda – skomentowała Dusia251. Dziewczyny podkreślały ponadto łatwość aplikacji i doskonałe napigmentowanie lakierów . Lakier super rozprowadza się po paznokciach, wystarczą dwa pociągnięcia, serio! Nie rozlewa się na boki, dzięki czemu nie skleja się z bocznymi skórkami i nie ma tego dziwnego uczucia sklejenia paznokcia ze skórą. Nie doświadczyłam też mocnego, nieprzyjemnego zapachu, który zawsze towarzyszył mi przy wykonywaniu hybryd (…) W instrukcji zalecane są 3 warstwy. Według mnie już pierwsza wygląda super i nie wymaga poprawy. Jak dla mnie bomba i z pewnością zakupię parę innych kolorów, a moje stare lakiery zamienię na lepszy model – uznała samodurow. Uwagę Recenzentek zwróciła także trwałość lakierów . W...

Przeczytaj