klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Co za widowiskowy manicure! Nie tylko dla fanek jednorożców:)

Uwielbiacie trendy spod znaku #unicorn? Mamy dla Was kolejny - tym razem jednorożec inspiruje miłośniczki manicure. Efekt? Bardzo widowiskowy!
Agata Kufel
styczeń 13, 2017

Unicorn Snot, fantazyjny #unicornmakeup, pędzle inspirowane jednorożcem - powoli zaczynamy się gubić w tym tęczowym gąszczu. Ale nie ma czasu na wytchnienie, bo właśnie nadciąga kolejny bajeczny trend - tym razem na paznokciach.

Na Instagramie ostatnio ma miejsce prawdziwy wysyp zdjęć prezentujących nowe #unicornnails - tym razem w wersji 3D. Pod tym hashtagiem kryją się trójwymiarowe zdobienia, których kształt imituje róg jednorożca. Do tego manicure dziewczyny najchętniej używają złotego lakieru, ale można zaobserwować także inne wersje, np. białe z brokatowym wykończeniem.

#Unicornnails robimy na jednym paznokciu (choć nie wątpimy, że znajdą się dziewczyny, które wymalują rogi na wszystkich dziesięciu), a pozostałe pokrywamy brokatowym, połyskującym lakierem. Jednak na zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że użytkowniczki wprowadzają w życie najróżniejsze kombinacje kolorów i dodatkowych zdobień. Ostatecznie i tak główną rolę gra róg - reszta ma się po prostu błyszczeć :)

Co sądzicie na temat takiego zdobienia paznokci? Nam wydaje się ono całkiem zabawne i interesujące (paznokciowy róg jednorożca wygląda troszkę jak... makaron-świderek), chociaż pewnie nie poszłybyśmy z nimi do pracy. Zrobiłybyście sobie taki manicure?

Zobacz też: Długie i błyszczące! Karnawałowy manicure - bajeczny czy... obciachowy?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/isabelmaynails/
2 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/x_x_jaide_x_x/
3 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/superradnailsisters/
4 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/sarah_jane_nails_and_beauty/
5 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/naynicolenails/
6 z 6

Unicorn nails 3D

Unicorn nails 3D
Instagram https://www.instagram.com/learningtoinspire/
Komentarze