klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Już nie french i nie ombre... Manicure high-heel nails podbija Instagram! To coś dla miłośniczek hybryd

Dla kosmetyczek w tym salonie nie ma rzeczy niemożliwych! Ich zdobienia podbijają Instagram, a ostatnim hitem są high-heel nails.
Milena Majak
luty 13, 2017

Salon stylizacji paznokci Unistella znajdujący się w Korei Południowej już od jakiegoś czasu zachwyca pomysłami na zdobienie paznokci. Tym razem jednak kosmetyczki poszły o krok dalej i wymyśliły wzór o nazwie high-heel nails. I wcale nie chodzi tutaj o malowanie wzoru buta na paznokciach. Tajemnica tkwi w prostocie, a także uzyskaniu efektu negative space, czyli pokazaniu naturalnego fragmentu płytki paznokcia, co go optycznie wydłuża.

Zobacz także: Znacie koreański trend half nails? Pięknie wydłuża i wysmukla paznokcie

Zdobienie jest wykonane z fragmentu spinacza biurowego. Taki sam efekt można uzyskać za pomocą cienkiego drucika. Obcina się go i układa w odpowiednim kształcie na paznokciu, a następnie utwardza. Mamy jeszcze do wykorzystani dwie opcje kolorystyczne: pionowy pasek lakieru na środku paznokcia lub dwa mniejsze pionowe paski po bokach paznokcia. Według kosmetyczek w salonie Unistella, efekt ma imitować wygląd obcasów

Zobacz także: Druciany manicure hitem sieci! Jak go zrobić?

Niestety ten trend uda się wykonać wyłącznie na paznokciach żelowych lub na hybrydach, gdzie mamy możliwość utrwalenia zdobień. Fragment drutu czy spinacza przyczepia się do lepkiej warstwy lakieru, a następnie zastyga pod wpływem lampy UV lub LED. Wbrew pozorom zrobienie takiego wzoru nie zajmuje wiele czasu, o ile wcześniej mamy wszystko odpowiednio przygotowane. W naszej galerii możecie zobaczyć kilka inspiracji z high-heel nails, które być może skuszą was do wykonania takiego manicure.

1 z 5

High-heel nails

High-heel nails
Instagram https://www.instagram.com/p/BPZK0vdDH1-/
2 z 5

High-heel nails

High-heel nails
Instagram https://www.instagram.com/p/BPHuWGyjQxL/
3 z 5

High-heel nails

High-heel nails
Instagram https://www.instagram.com/p/BOOELmnDPx4/
4 z 5

High-heel nails

High-heel nails
Instagram https://www.instagram.com/p/BOOFHLgDNKK/
5 z 5

High-heel nails

High-heel nails
Instagram https://www.instagram.com/p/BPMQBxSAXRq/
Komentarze