Fruity french nails to idealny manicure na lato. Możemy wykonać go na dwa sposoby: albo skupić się na jednym soczystym kolorze z dodatkiem owocowych ozdób lub multikolorowego frencha. Wykonany na długiej płytce opiłowanej w kształt migdałków da efekt smukłych, długich palców. To ideał dla kobiet, które chciałyby zaszaleć z kolorami, ale obawiają się eksperymentować z totalnie szalonym, kolorowym manicure.

Reklama

Spis treści:

  1. Jak wyglądają "fruity french nails" Heidi Klum?
  2. Kto jeszcze nosi kolorowego frencha?
  3. Jak samodzielnie zrobić taki manicure na lato?

Jak wygląda "fruity french nails" Heidi Klum?

Na instagramowym profilu jednego z najsłynniejszych stylistów paznokci Toma Bachika, pojawiła się nowa inspiracja z manicure i pedicure Heidi Klum. Wraz z modelką postawili na bardzo modną stylizację "fruity french nails" na przedłużanej płytce w kształcie migdałków. Kolorowe końcówki w różnych kolorach są na tyle uniwersalne, że będą pasować do wielu stylizacji. Dodatkowo to doskonały sposób na mani na lato: soczyste, wibrujące kolory świetnie oddają klimat tej pory roku.

Heidi Klum zdecydowała się także na wykonanie pasującego pedicure. Jednak zamiast frencha, jej stylista pokrył całe płytki korespondującymi z dłońmi kolorami.

Kto jeszcze nosi kolorowego frencha?

Wcześniej w "fruity french nails" pokazały się polskie gwiazdy, między innymi Angelika Mucha i Wiktoria Gąsiewska. One zdecydowały się na dodatkowe ozdobienie płytek owockami, które podkreśliły ich lekki, wakacyjny charakter.

Zobacz także
Manicure na lato: Fruity french nails
Instagram@littlemooonster96/wiktoria_gasiewska

Jak samodzielnie zrobić taki manicure na lato?

Takiego kolorowego frencha możesz wykonać samodzielnie w domu. Aby uzyskać maksymalną trwałość, najlepiej wykonać go lakierami hybrydowymi. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję manicure hybrydowego krok po kroku!

Reklama
  1. Zacznij od zdjęcia starej stylizacji. Następnie nadaj paznokciom pożądaną długość i kształt. Dobrze opracuj skórki, odsuwając je i wycinając.
  2. Przetrzyj płytkę cleanerem, aby pozbyć się tłustej warstwy i brudu. Możesz nałożyć też primer.
  3. Pomaluj paznokcie bazą, którą utwardzisz w lampie.
  4. Nałóż na płytkę wybrany lakier w odcieniu nude. Utwardź go w lampie.
  5. Następnie wyrysuj precyzyjnym pędzelkiem kolorowe łuki frencha. Utwardź lakier w lampie. Na tym etapie możesz również narysować owocki lub przykleić naklejki.
  6. Jako ostatnią warstwę zaaplikuj top, który także powinien być utwardzony w lampie.
  7. Na sam koniec możesz pokryć skórki odżywczo-nawilżającą oliwką. Gotowe!
Reklama
Reklama
Reklama