klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Lakier do paznokci w spray’u to prawdziwy hit sieci, ale czy naprawdę działa? Sprawdziłyśmy!

Perfekcyjny manicure bez lampy, bez specjalnych manualnych umiejętności, w kilka minut i w domowym zaciszu? Czy to możliwe?
Agnieszka Pulikowska
grudzień 18, 2016

Nigdy nie uważałam siebie za mistrza w stylizacji paznokci. Ba, za każdym razem, kiedy muszę je pomalować, ogarniają mnie zimne dreszcze. Pewnie znowu mi nie wyjdzie, po raz kolejny zaleję lakierem skórki, które później będą nie do umycia, a sam czas schnięcia lakieru wydaje się być wiecznością. Też tak macie? Oczywiście rozwiązaniem może być wizyta u manikiurzystki, ale nie oszukujmy się, nie każda z nas ma na to czas.

Dla takich osób jak ja powstał więc lakier w spray’u, który zgodnie z założeniami producenta ma zapewnić nam idealny manicure jak z salonu i to w kilka minut. Postanowiłam więc sprawdzić, czy to naprawdę działa.


Jedyne czego potrzebujemy do wykonania naszej stylizacji to baza, będąca jednocześnie top coatem oraz sam lakier. Na odtłuszczone paznokcie nakładamy bazę, po wyschnięciu spryskujemy palce lakierem z odległości ok. 10-15 cm.

Następnie nakładamy top coat, pozostawiamy do wyschnięcia i gotowe. Teraz wystarczy umyć dłonie ciepłą wodą z mydłem i możemy cieszyć się perfekcyjnie pomalowanymi paznokciami.

Na początku testu obawiałam się zapachu samego aerozolu. Jednak ten produkt nie należy do tych, których musicie używać przy otwartym oknie i najlepiej w odosobnieniu. Zapach jest wręcz ledwo wyczuwalny, a sama wygoda wykonania manikiuru sprawia, że warto zainwestować w ten kosmetyk. 

Nawet nie uwierzycie jak lakier w spray'u może pięknie utrzymać się na paznokciach! Poniżej znajdziecie zdjęcie zrobione pięć dni po wykonaniu testu. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem trwałości tego produktu. Nie zauważyłam żadnych odprysków.

Cena lakieru w spray’u SPRAY MY NAIL – 39,90 zł.
Cena bazy SPRAY MY NAIL BASE & TOP COAT – 9,90 zł.

Zobaczcie, jak dokładnie wyglądał test: 

Polecamy także:  Futrzane paznokcie robią furorę w sieci! Ale nas nie przekonują... Dlaczego?

Foto: zdjęcia własne

Zapisz

Komentarze