iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
Hybrydowe paznokcie
iprogressman
Manicure

Jak zrobić hybrydowe paznokcie w domu? Niezbędne akcesoria do zrobienia hybryd

Hybrydowe paznokcie to prosty sposób na manicure, który w nienaruszonym stanie przetrwa nawet kilka tygodni. Nie musicie umawiać się do kosmetyczki. Wystarczy skompletować niezbędne akcesoria (lub po prostu kupić gotowy zestaw), żeby bez trudu zrobić hybrydy w domu. Sprawdźcie, co będzie wam potrzebne i jak krok po kroku wykonać manicure hybrydowy.

Hybrydowe paznokcie mają szerokie grono fanek i popularność ta jest w pełni zasłużona. Prawidłowo wykonane hybrydy są bardzo trwałe, chronią również płytki przed uszkodzeniami, a niezliczona liczba dostępnych lakierów i ozdób do hybryd pozwala na bawienie się kolorami i wzorami. Z wykonaniem manicure hybrydowego bez trudu poradzicie sobie w domu, a zestawy dla początkujących kupicie już za mniej niż 150 zł.

Spis treści:

 1. Paznokcie żelowe czy hybrydowe?
 2. Paznokcie hybrydowe – cena
 3. Lampa do hybryd
 4. Lakier do paznokci hybrydowych
 5. Baza do paznokci hybrydowych
 6. Primer do paznokci hybrydowych
 7. Top do paznokci hybrydowych
 8. Niezbędne akcesoria do paznokci hybrydowych
 9. Zestawy do paznokci hybrydowych
 10. Paznokcie hybrydowe krok po kroku
 11. Krótkie paznokcie hybrydowe
 12. Paznokcie hybrydowe na stopach
 13. Hybrydowe paznokcie w ciąży

Złamałaś paznokieć? Naprawisz go w 10 minut nie ruszając się z domu!

Paznokcie żelowe czy hybrydowe?

Zastanawiacie się, czy w waszym przypadku lepsze będą paznokcie żelowe czy hybrydowe? Obie metody zapewnią wam trwały manicure na ok. 3 tygodnie. Po tym czasie należy wykonać go ponownie lub – w przypadku żeli – uzupełnić „odrost”. Jeśli macie naturalne paznokcie i nie zależy wam na ich przedłużaniu, lepszym rozwiązaniem będą hybrydy. Z kolei w przypadku, gdy macie króciutkie paznokcie, a marzą wam się długie płytki, zdecydujcie się na przedłużanie żelem. Przedłużanie możecie wykonać samodzielnie na tipsie lub szablonie, ale jeśli nie macie wprawy, na pierwszy zabieg wybierzcie się do salonu.

Warto wiedzieć, że również hybrydy dają możliwość przedłużenia płytki, choć jest to metoda rzadziej praktykowana. W takim przypadku trzeba skorzystać ze specjalnej bazy do hybryd, która daje możliwość nadbudowania płytki i zwiększenia jej długości nawet o 7-10 mm. Możecie skorzystać np. z bazy NeoNail Base Extra.

Paznokcie hybrydowe – cena

Wykonanie hybrydowych paznokci w salonie kosmetycznym to koszt ok. 80-130 zł. Jeśli planujecie dodatkowe zdobienia, cena będzie wyższa. Biorąc pod uwagę fakt, że manicure trzeba odświeżać co ok. 3 tygodnie, tańszym rozwiązaniem będzie zakup gotowego zestawu i samodzielne nakładanie hybryd w domu. Najprostsze zestawy startowe kupicie już za mniej niż 150 zł, a więc w cenie jednej wizyty w salonie zyskujecie gotowy komplet akcesoriów, które wystarczą wam na co najmniej kilka miesięcy. Najdłużej posłuży wam lampa, a pozostałe elementy, takie jak lakiery, płatki, aceton, możecie kupować nowe w miarę potrzeb.

Lampa do hybryd

Gadżetem, bez którego nie da się wykonać manicure hybrydowego, jest lampa. Służy ona do utwardzania poszczególnych warstw hybrydy. Lampa do hybryd może emitować światło diodowe (lampa LED) lub ultrafioletowe (lampa UV). Czym się różnią?

Utwardzanie w lampie LED trwa krócej niż w lampie UV. Cechuje się też zwykle dłuższą żywotnością. Oba rodzaje lamp mogą mieć też różną moc – im mniejsza moc, tym więcej czasu trzeba poświęcić na utwardzenie. Wykonując manicure, kierujcie się zaleceniami producenta lampy lub stosowanego lakieru co do czasu utwardzania.

Lakier do paznokci hybrydowych

Różnorodność lakierów do paznokci hybrydowych jest ogromna. Do wyboru macie klasyczne lakiery, które po nałożeniu na płytki dają efekt jednolitej, połyskującej tafli. Jeśli lubicie urozmaicenia, możecie zdecydować się na lakier hybrydowy z brokatem bądź dające maksymalny błysk lakiery chromowe. Ciekawą opcją są lakiery hybrydowe 3w1, które nie wymagają zastosowania bazy ani lakieru nawierzchniowego (trzeba je jednak utwardzić w lampie).

Zobacz także: Lakiery hybrydowe z Rossmanna- sprawdź TOP 3 hitów z KWC! Idealne kolory na lato 2021!

Baza do paznokci hybrydowych

Baza do hybryd to pierwsza warstwa nakładana na paznokcie. Zapewnia trwałość i przyczepność aplikowanym w dalszej kolejności lakierom. Dostępne są również bazy w delikatnych odcieniach pudrowego różu, mlecznym, perłowym. Jeśli zależy wam na subtelnym wyglądzie paznokci, możecie poprzestać na samej bazie. Nada płytkom elegancki wygląd, wyrówna ich powierzchnię, zwiększy odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Primer do paznokci hybrydowych

Produktem, który wprawdzie nie jest niezbędny przy robieniu hybryd, ale zdecydowanie poprawia trwałość i przyczepność lakierów, jest primer do paznokci. Warto po niego sięgnąć, jeśli mimo prawidłowo wykonywanego manicure lakier szybko odpryskuje. Do wyboru macie primery kwasowe i bezkwasowe.

Do domowego użytku wystarczający będzie primer bezkwasowy. Należy nałożyć go po oczyszczeniu i odtłuszczeniu paznokci, a przed zaaplikowaniem bazy. Nie trzeba go utwardzać w lampie. Primery kwasowe przeznaczone są raczej do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych. Mają silniejsze działanie, najlepiej sprawdzają się przy żelach i akrylach.

Top do paznokci hybrydowych

Top to kolejny preparat, który jest niezbędny do wykonania hybryd, zapewniając im trwałość. Nakładany jest na samym końcu i oczywiście utwardzany w lampie. W sklepach znajdziecie klasyczne topy, które po utwardzeniu należy przetrzeć cleanerem, żeby usunąć warstwę dyspersyjną, oraz topy no wipe, które są tej warstwy pozbawione i nie wymagają zastosowania cleanera. Który wybrać?

Na rodzaj topów zwróćcie uwagę, jeśli do zdobienia paznokci stosujecie pyłki. Niektóre pyłki wymagają wtarcia w warstwę dyspersyjną, więc niezbędny będzie klasyczny top. Inne nakłada się z kolei na top no wipe. Ciekawą opcją są także topy nadające paznokciom specyficzne wykończenie, np. topy matujące.

Niezbędne akcesoria do paznokci hybrydowych

Lampa, baza, lakier i top nie wystarczą, żeby zrobić hybrydę na paznokciach. Oprócz nich potrzebne są też inne akcesoria, które pomagają m.in. odpowiednio przygotować płytkę czy usunąć hybrydę. Przydadzą się wam:

 • bezpyłowe płatki
 • folia do usuwania hybryd
 • aceton
 • cleaner (odtłuszczacz)
 • drewniane patyczki
 • blok polerski
 • pilnik

Zestawy do paznokci hybrydowych

Poszczególne akcesoria niezbędne do wykonania hybryd możecie kupić osobno. Jednak o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest zakup gotowego kompletu, zawierającego wszystko, co potrzebne do hybrydowego malowania paznokci. Koszt takiego zestawu do hybryd dla początkujących to ok. 120-300 zł. Zwykle dołączone są do niego lakiery w małych buteleczkach, dobrych na start. Jednak kiedy się skończą, wystarczy dokupić nowe. Zestawy do paznokci hybrydowych oferują takie firmy jak Semilac, NeoNail czy Hi Hybrid.

Paznokcie hybrydowe krok po kroku

Kiedy już macie pod ręką wszystko, co potrzebne, pora na wykonanie hybrydy. Manicure hybrydowy w domu, włącznie z odpowiednim przygotowaniem paznokci, zajmie wam ok. godziny. Postępujcie według poniższych kroków.

 1. Przygotujcie płytkę. Pilnikiem nadajcie paznokciom odpowiedni kształt, odsuńcie skórki za pomocą patyczka. Następnie należy zmatowić ich powierzchnię z użyciem bloku polerskiego. Przetrzyjcie płytki cleanerem.
 2. Jeśli używacie primera, to odpowiedni moment, żeby go zastosować. Warto też osłonić skórę wokół paznokci za pomocą specjalnego preparatu, który zapobiegnie pomalowaniu skórek, np. Gum peel-off NeoNail. Tworzy on „gumową” powłoczkę, którą na końcu wystarczy zdjąć, np. posługując się pęsetą.
 3. Na tak przygotowane paznokcie nałóżcie warstwę bazy pod hybrydy. Utwardźcie w lampie.
 4. Pokryjcie płytki warstwą lakieru hybrydowego i utwardźcie go w lampie. Powtórzcie czynność. Większość lakierów wymaga nałożenia dwóch warstw, choć w przypadku niektórych już po pierwszej aplikacji uzyskacie nasycony, jednolity kolor.
 5. Pokryjcie paznokcie topem i utwardźcie w lampie. Jeśli jest to klasyczny top, na koniec przetrzyjcie go wacikiem nasączonym cleanerem.

Przed kolejnym malowaniem paznokci należy oczywiście zdjąć starą hybrydę. Do tego niezbędne będą:

 • aceton
 • folia z wacikami
 • drewniany patyczek

Zdejmowanie hybrydy to zabieg, który trzeba wykonać umiejętnie, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia płytki paznokci. Zniszczone paznokcie po hybrydzie to zwykle właśnie rezultat błędów popełnianych przy zdejmowaniu hybryd. Jak więc robić to prawidłowo?

 1. Najpierw należy zmatowić powierzchnię hybryd za pomocą bloku polerskiego, co ułatwi wniknięcie acetonu w lakier.
 2. Namoczcie bezpyłowy wacik acetonem, przyłóżcie do paznokcia i owińcie folią. Możecie też użyć specjalnej gotowej folii do zdejmowania hybryd, do której już umocowany jest taki płatek.
 3. Owińcie wszystkie paznokcie i pozostawcie na 10-15 minut.
 4. Po tym czasie sprawdźcie, czy warstwa lakieru łatwo odchodzi od powierzchni płytki. Jeśli tak, możecie go zdejmować, odsuwając za pomocą patyczka. Jeśli jednak lakier mocno trzyma się paznokci, pozostawcie płatki z acetonem na dłużej. Zbyt mocne tarcie patyczkiem po płytce może ją uszkodzić.

W usuwaniu hybryd pomocna jest frezarka. Jeśli jednak nie macie wprawy w jej używaniu, a zależy wam na szybkim i sprawnym zdjęciu lakieru, wybierzcie się do salonu kosmetycznego.

Zobacz także: Manicure hybrydowy - tego nigdy nie rób przy nakładaniu lakieru hybrydowego

Pedicure hybrydowy
Drazen Zigic

Krótkie paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy to wygodna metoda stylizacji szczególnie krótkich, naturalnych płytek. Hybryda na krótkich paznokciach pozwala cieszyć się nienagannym i trwałym manicurem, a wykonuje się ją tak samo jak przy przedłużanych płytkach. Jeśli więc macie krótkie, naturalne paznokcie i marzy wam się elegancki manicure – postępujcie według instrukcji opisanej powyżej.

W przypadku krótkich płytek macie dość ograniczone pole do popisu, jeśli chodzi o ich kształt. Możecie spiłować je na klasyczny kwadrat, ale jeśli wasze paznokcie są krótkie, szerokie, a palce dość pulchne – postawcie raczej na kształt owalny bądź krótki migdałek.

Paznokcie hybrydowe na stopach

Hybrydy na stopach wykonuje się dokładnie tak samo jak hybrydy na dłoniach. W tym przypadku jednak warto zaopatrzyć się dodatkowo w separatory, które ułatwią staranne pomalowanie paznokci. Pedicure hybrydowy sprawdzi się szczególnie latem, kiedy chcecie odsłonić zadbane paznokcie w sandałkach i klapkach. Lakier hybrydowy będzie odporny na działanie wody w morzu czy basenie, jest to więc świetna opcja na 2-3-tygodniowy wakacyjny wyjazd.  

Hybrydowe paznokcie w ciąży

Wiele przyszłych mam ma wątpliwości, czy w ciąży mogą zdecydować się na manicure hybrydowy. Pazurki hybrydowe są bezpieczne, o ile do ich wykonania nie będziecie stosować lakierów z formaldehydem czy toluenem. Jednak bez obaw – większość firm oferuje lakiery pozbawione tych szkodliwych substancji. Z malowania paznokci hybrydą lepiej zrezygnować pod koniec ciąży – jeśli zaszłaby konieczność założenia na palec podczas porodu pulsoksymetru, kolorowa warstwa hybrydy może utrudnić dokonanie odczytu.

jak zdjąć hybrydę
Manicure
Jak wykonać i zdjąć manicure hybrydowy w domu? Sposób, który nie zniszczy paznokci!
Izolacja to doskonały czas, by nauczyć się samodzielnie robić hybrydę i zdejmować ją. Przygotowałyśmy dla ciebie instruktaż krok po kroku. Jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek, manicure długo wytrzyma i nie zniszczy twoich paznokci. Zostań w domu i miej najmodniejszy manicure hybrydowy:)

Produkty do wykonywania hybrydy są łatwo dostępne i przystępne cenowo, a w obecnej sytuacji, w jakiej znalazł się cały świat, to jedyna możliwość, aby cieszyć się pięknymi paznokciami. Ten instruktaż pozwoli zrobić  śliczny manicure hybrydowy  i bezpiecznie go zdjąć. Źródło: Unsplash.com Manicure hybrydowy w domu krok po kroku Wykonanie hybrydy nie wymaga innych umiejętności niż te, które są potrzebne do zrobienia klasycznego manicure. Musimy się jedynie zaopatrzyć w specjalną   lampę UV , najlepiej z żarówkami LED - taki sprzęt kupimy online już za ok. 50 złotych.  Do wykonania hybrydy potrzebujemy również: cleaner do paznokci pilnik drewniany patyczek do manicure bloczek polerski waciki bezpyłowe lakier hybrydowy baza i top hybrydowy  Za podstawowy zestaw do manicure hybrydowego nie powinniśmy zapłacić więcej, niż 150 zł czyli tyle, ile kosztuje manicure hybrydowy ze zdobieniem w dobrym salonie paznokci.  1. krok - przygotowanie paznokci Najpierw trzeba przygotować skórki i płytkę paznokcia. Jeśli nie mamy wprawy, warto odsunąć skórki drewnianym patyczkiem do paznokci, bez wycinania ich. Następnie opiłowujemy paznokieć na wybrany kształt - teraz bardzo modne są krótkie, kwadratowe paznokcie. Pamiętaj jednak, że migdałki wysmuklają i wydłużają palce. Zobacz także: Jak prawidłowo piłować paznokcie?  2. krok - czyszczenie paznokci Płytkę paznokcia delikatnie matowimy bloczkiem , a następnie przemywamy cleanerem z pomocą bezpyłowego wacika - to ważne, aby baza dobrze przywarła. Jeśli użyjemy zwykłego wacika, istnieje ryzyko, że pozostawimy jego drobne włókna na paznokciu.  3. krok - nakładamy bazę Nakładamy bazę hybrydową, uważając, aby nie...

lakiery hybrydowe z Rossmanna
mat. prasowe
Manicure
Lakiery hybrydowe z Rossmanna- sprawdź TOP 3 hitów z KWC! Idealne kolory na lato 2021!
Lakiery hybrydowe z Rossmanna mogą być równie trwałe, kryjące i dobrze napigmentowane, jak te w salonach manicure. A w dodatku kosztują około 20 złotych. Sprawdźcie, po które marki najchętniej sięgają Wizażanki. Zdradzimy, że w ich TOP-ce znalazł się Semilac i Eveline!

Lakiery hybrydowe z Rossmanna niewiele różnią się od tych, które możemy spotkać w salonach kosmetycznych. Z łatwością możemy nimi wykonać manicure hybrydowy w domu i to taki, który wpisuje się w najgorętsze trendy na lato 2021! Ceny zaczynają się już od 20 złotych. Lakiery hybrydowe z Rossmanna od Eveline, Hybrid Professional Lakiery hybrydowe z Rossmanna od Eveline, Hybrid Professiona  najbardziej przypadły do gustu Wizażankom i nic w tym dziwnego! Są niezwykle trwałe - przy odpowiednio zrobionym manicure nie ma mowy o odpryskach czy ścieraniu się lakieru. Mają świetną konsystencję - nie rozlewają się po skórkach, a jednocześnie są wystarczająco „plastyczna”, by wykonać manicure kombinowany. Trzeba też wspomnieć o szerokim pędzelku, który zdecydowanie ułatwia pokrycie płytki paznokcia kolorem. W tej serii lakierów hybrydowych z Rossmanna od Eveline znajdziemy 34 kolory, bazę oraz top. Wszystkie dostępne w drogerii Rossmann za 24,49 zł. Zdradzimy, że naszym faworytem jest kolor 330 w odcieniu głębokiej zieleni! Lakier ten kupiłam z ciekawości kiedy to marka Eveline weszła do Rossmanna. Wzięłam najbardziej klasyczny, czerwony kolor. I po kilku użyciach nie mam mu nic do zarzucenia. Dobrze kryje po dwóch warstwach, czyli tak jak to bywa najczęściej. Pędzelek jest wygodny, łatwo malować nim nawet przy skórkach. Lakier nie odpryskuje. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu - opisuje kurczaczok Zobacz także:  Modne paznokcie na wiosnę 2021 - Abstact French to hit Instagrama i TikToka Lakiery hybrydowe z Rossmanna od Semilac, Extend 5 in1 Hitem okazał się lakiery hybrydowe z Rossmanna od Semilac . Ta marka od lat cieszy się dużym uznaniem wśród stylistek paznokci, a od jakiegoś czasu możemy kupić ją również w drogeriach Rossmann....

zestawy do hybryd dla początkujących
Manicure
Zestaw do hybryd dla początkujących - jaki wybrać? [Ranking]
Zestaw do hybryd dla początkujących kupimy już za 99 zł. Zebrałyśmy zestawy startowe, w które warto zainwestować. Wszystkie mają niezbędne elementy do tego, aby zacząć robić hybrydę w domu!

Zestaw do hybryd dla początkujących musi posiadać dobrej jakości lampę UV/LED   oraz hybrydową bazę i top . Dobrze, jeśli w zestawie znajdziemy również akcesoria przygotowujące płytkę do manicuru hybrydowego, na przykład waciki bezpyłowe i cleaner. Ważne są oczywiście także lakiery hybrydowe , a im więcej kolorów tym lepiej.  Zobacz także:  Łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących Zestaw startowy Semilac Zestaw do hybrydy dla początkujących Semilac to jednocześnie najtańszy, najłatwiej dostępny i najprostszy w użyciu zestaw . Kosztuje 99,99 zł i kupimy go nawet w Rossmannie! W zestawie znajdziemy lampę UW/LED typu mostek o mocy 12W , lakier hybrydowy w markerze w kolorze czerwonym  Semilac One Step Hybrid , a także odtłuszczacz, bloczek polerski oraz oliwkę do skórek i paznokci. Stosując lakier One Step Hybrid nie potrzebujemy oddzielnej bazy oraz topu. Będą nam one jednak niezbędne, jeśli zdecydujemy się w przyszłości malować paznokcie standartową hybrydą, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Lampą o mocy 9W zgodnie ze wskazaniami producenta będziemy musieli utwardzać lakier dwa razy przez 60 sekund, co może wydłużyć czas robienia hybrydy . Nie zmienia to faktu, że ten zestaw startowy Semilac to dobry zestaw do hybryd dla początkujących, którzy jeszcze nie są do końca pewni, czy chcą wykonywać manicure w domu. Zestaw do hybryd dla początkujących HiHybrid  W zestawie startowym do hybrydy HiHybrid znajdziemy zdecydowanie mocniejszą lampę UV/LED bo o mocy 24W. Taka lampa kupiona oddzielnie kosztuje 99 zł, za tu za 129 zł mamy jeszcze pilniczek, blok polerski, cleaner, bazę, lakier hybrydowy w kolorze klasycznej czerwieni oraz top , który nie wymaga przemywania. Bez kłopotu na kolejnym etapie robienia domowej hybrydy możemy dokupić ulubione...

manicure hybrydowy zrobiony w lampie Semilac z promocji Rossmanna
Bryony Elena/ Unsplash
Newsy
Zestaw do hybryd z lampą UV/LED kupimy w Rossmannie za 49 zł. Wcześniej kosztował 99 zł
Zestaw startowy Semilac do paznokci hybrydowych pojawił się w Rossmannie w niższej cenie i wzbudził ogromne zainteresowanie fanek manicure. Tak tani nie był już dawno! Dzięki niemu zrobisz hybrydę na paznokciach na jesień.

Rossmann przecenił prawdziwą perełkę. Teraz zestaw startowy do wykonywania manicure hybrydowego kosztuje mniej niż 50 zł. Wszystko wskazuje na to, że od teraz będzie to jego nowa cena regularna. Lampę UV/LED z bazą i akcesoriami kupimy zarówno stacjonarnie, jak i online. Na Instagramie wiadomość o jego cenie rozeszła się naprawdę szybko! Zobacz także:  Jak wykonać i zdjąć manicure hybrydowy w domu? Sposób, który nie zniszczy paznokci! Zestaw startowy Semilac do manicure hybrydowego w Rossmannie W skład zestawu do wykonania hybrydy na paznokciach, który kupimy w drogeriach Rossmann wchodzą: lampa Semilac 12W UV/LED, lakier hybrydowy Semilac One Step Hybrid w markerze, odtłuszczacz do lakieru hybrydowego, oliwka do skórek i paznokci, bloczek polerski. Do czego służą elementy zestawu do manicure hybrydowego Semilac? Dzięki niemu wykonamy pełen manicure hybrydowy, bez wychodzenia z domu. Lampa LED jest na tyle mała i poręczna, że możemy zabrać ją ze sobą w podróż. Poza tym, dokładnie utwardza lakier.  Lampa dobrze utwardza, mieszczą się na raz 4 palce, kciuk należy utrwalać osobno. Na stole zajmuje niewiele miejsca i jest w prześlicznym kolorze. Można ją zapakować do małej kosmetyczki razem z niezbędnymi przyborami i bez problemu przestawiać czy przewieźć do koleżanek. Stosunek ceny do jakości - super! Jestem bardzo zadowolona z zakupu, idealna lampa dla osoby początkującej - napisała o lampie UV/LED Semilac  Borysss . Nail cleaner załączony do zestawu promocyjnego z Rossmanna, przygotuje płytkę i zapobiegnie odchodzeniu lakieru, ale też usunie z gotowego już manicure hybrydowego lepiącą warstwę, nabłyszczając paznokieć. Oliwka odżywi skórki i sprawi, że paznokcie hybrydowe będą wyglądały jak z salonu manicure. Do zestawu dołączony został...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury

Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!

Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja

Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury

Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie

Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure

Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 

Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja

Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?

Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure

Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja

Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?

Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja

Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia

Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report

Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure

Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury

Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure

Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure

Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja

Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC

Dominika Zabost