klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Crystal nails
Manicure

Modne paznokcie 2020: manicure Crystal Nails to hit Instagrama

Modne paznokcie na 2020 rok oparte na kryształach już robią furorę w sieci. Crystal Nails to trend, obok którego trudno jest przejść obojętnie.
Marta Średnicka
styczeń 20, 2020

Poprzedni rok należał do Rose Quartz, czyli płytki paznokcia imitującej kwarc w odcieniach różu. Teraz przyszła pora na zmiany. Choć kryształowe paznokcie nie są niczym nowym, to ich odświeżona wersja zawładnęła mediami społecznościowymi. Pod hasztagiem Crystal Nails na Instagramie znajdziemy już ponad 600 tys. zdjęć. To jednak wykonanie go przez Jen Seales, znanej w społeczności Instagrama manicurzystki wskrzesiło i rozpoczęło trend na kryształowe paznokcie. Fanki manicure oszalały na jego punkcie i trudno się temu dziwić.

Zobacz takżePaznokcie snake skin nails.

Szukasz pomysłu na wielkanocny manicure? Podpowiadamy, jaki wybrać (i jak go potem nie zniszczyć ;)

Jak wyglądają modne paznokcie Crystal Nails?

Modne paznokcie w stylu Crystal Nails to połączenie kryształu, marmuru i geody (kryształu górskiego) w jedno. To właśnie te kamienie szlachetnie stały się inspiracją do stworzenia tego niesamowitego wzoru. W wykonaniu profesjonalnej manicurzystki tworzy się je przy użyciu lakierów hybrydowych, płatków złota i... sproszkowanego ametystu. Nie każdy musi jednak być posiadaczem ostatniego z produktów, żeby wykonać podobny manicure w domu. W większości przypadków wystarczy mieszanka dwóch lakierów – najczęściej niebieskiego lub zielonego z białym. Kluczowe jest tu precyzyjne ich połączenie. Dla laików, podobnie zresztą jak dla profesjonalistów, oznacza to nawet kilkugodzinną pracę.

Crystal Nails najlepiej prezentują się na długich paznokciach. Krótka płytka nie daje takiego pola manewru do aplikacji dodatków i intensyfikowania zdobień. Spiłowane paznokcie mogą jednak sprawdzić się przy mniej intensywnych, jaśniejszych barwach w stylu kryształowego manicure. Taki dobór kolorów nie sprawi, że płytka nie będzie wydawała się mniejsza i wyglądała niedbale.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 5

Modne paznokcie 2020 - Crystal Nails na transparentnej płytce

Modne paznokcie 2020 - Crystal Nails na transparentnej płytce

Crystal Nails nie musi oznaczać, że cała płytka 

2 z 5

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails french

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails french
3 z 5

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails
4 z 5

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails – róż wykończony złotem

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails – róż wykończony złotem
Instagram https://www.instagram.com/p/BzFVaTSgxoQ/?utm_source=ig_embed
5 z 5

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails – gwieździsta wersja

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails – gwieździsta wersja
Instagram https://www.instagram.com/p/B62ZtNCAdhU/
Komentarze