klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Modne paznokcie - Oyster Shell
Manicure

Modne paznokcie 2020: oyster shell jest hitem Instagrama

Modne paznokcie czerpią inspirację z natury. Tym razem nie chodzi jednak o roślinność, a o to, co znajdziemy w głębi morza.
Marta Średnicka
styczeń 27, 2020

Ostryga nie kojarzy się jako coś, z czego można czerpać inspirację, zwłaszcza w kwestii manicure. Niezbyt przyjemny dla oka widok małży nie jest tu jednak kluczowy. Piękno małży zawarte jest w jej skorupie – nie tyle jej zewnętrznej części, co wnętrzu. Muszla tego zwierzęcia mieni się kolorami tęczy i odbija światło, momentami wydając się pastelową. To właśnie ona zainspirowała stylistkę paznokci Isabel May do stworzenia modnych paznokci nawiązujących do ostrygi.

Rafał Kopacz z ''W11'' porzucił aktorską karierę i od dawna nie pracuje w policji. Będziecie zaskoczeni, czym się zajmuje

Modne paznokcie „Oyster Shell”

Isabel May dodała na swój profil na Instagramie manicure, który nazwała muszlą małży. Zdjęcie przedstawia opalizujący manicure, który uzyskuje niezwykłą głębię. Stylistka paznokci zamieściła również filmik, na którym dokładnie widać, jak manicure mieni się w promieniach słońca. Okazuje się, że efekt nie jest trudny do osiągnięcia. Obserwatorki pokochały taką wersję paznokci. Trudno się temu dziwić.

Zobacz także: Modne paznokcie "Crystal Nails" - kryształy, które podbijają Instagram

Jak zrobić modne paznokcie „Oyster Shell”?

Stylistka paznokci zdradziła portalowi Allure, jak wykonała swój manicure. Początkowo nałożyła warstwę żelu w formie bazy, następnie żelowy lakier do paznokci „Bee Balm” od marki The Gel Bootle w kolorze przygaszonej fuksji z drobinkami brokatu. Całość utwardziła w lampie. Na to nałożyła klej do folii (Stick It) dla większego załamania powierzchni i przykleiła folię do paznokci z efektem muszli. Na to nakleiła kolejną warstwę folii. Następnie utwardziła to w lampie. Kolejnym etapem było przyklejenie przeźroczystej, tęczowej folii, tworzącej wielowarstwowy efekt. Paznokieć wykończyła natomiast metalicznym żelem.

W naszej galerii znajdziecie inne modne paznokcie i morskie inspiracje.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 5

Modne paznokcie - Oyster Nails w czerni

Modne paznokcie - Oyster Nails w czerni
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/602286150152934976/

Ostryga na paznokciach nie musi mienić się perłowym blaskiem i być w pełni opalizująca. W czarnej wersji również prezentuje się nienagannie.

2 z 5

Modne paznokcie - Oyster Nails i rozkruszone muszle

Modne paznokcie - Oyster Nails i rozkruszone muszle
3 z 5

Modne paznokcie - Oyster Nails inspirowane piaskiem

Modne paznokcie - Oyster Nails inspirowane piaskiem
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/776659898226066271/

Bursztyny, kamienie, muszle i piasek, które połączone razem nie dadzą efektu przepychu na paznokciach. Brokatowa, subtelna baza podkreślona jest w tej wersji drobnymi elementami, występującymi nieregularnie na paznokciach.

4 z 5

Modne paznokcie - Oyster Nails w wersji złotej

Modne paznokcie - Oyster Nails w wersji złotej
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/69172544264784664/
5 z 5

Modne paznokcie - Oyster Nails i kamienie szlachetne

Modne paznokcie - Oyster Nails i kamienie szlachetne
Komentarze