klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
modny manicure 2020 daisy nails
Manicure

Modny manicure 2020: Daisy nails

"Daisy nails" to manicure inspirowany stokrotkami. Takie kwiatowe paznokcie to wiosenny hit Instagrama. Jak wykonać ten modny manicure?
Laura Osakowicz
maj 27, 2020

Daisy nails to zdobienie paznokci, o które możemy poprosić o wykonanie ich stylistkę lub spróbować samemu. Wzory do dtworzenia znajdziemy na Instagramie. Obserwując Instagram, nie trudno zauważyć, że ostatnio paznokciowym światem zawładnęło właśnie to urocze zdobienie inspirowane stokrotkami. Pod hashtagiem #daisynails znajdziemy już ponad 24 tysiące zdjęć, a liczba ta stale rośnie.

Zobacz także: Pastelowy french to hit na wiosnę i lato 

To nieskomplikowany manicure, który nadaje paznokciom oczekiwanego, spektakularnego efektu. Jest niezwykle wiosenny i dziewczęcy. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Co więcej, wiosna to idealny moment na wykonanie zdobienia w stylu daisy nails - przecież to właśnie teraz kwitną stokrotki. 

Obowiązkowo kwiatki na paznokciach w tym zdobieniu muszą mieć białe płatki i żółty środek. Reszta paznokcia może być pokryta neutralnym, beżowo-różowym lakierem. Warto jednak postawić na zupełnie przezroczystą płytkę, za to z drugiej strony pomalować ją na przygaszony, pasujący do bieli i żółtego, niebieski. 

Tworząc manicure daisy nails mamy także dużą dowolność - możemy ozdobić stokrotkami każdy paznokieć, albo postawić na jeden lub dwa kwiatowe akcenty. Ogranicza nas tylko kreatywność i to, jak duże jest nasze zamiłowanie do stokrotek!

Jak zrobić najmodniejszy, marmurkowy manicure? Zobaczcie nasze wideo!

Jak wykonać stokrotki na paznokciach?

Aby wykonać daisy nails potrzebna będzie nam niewielkich rozmiarów sonda do zdobień oraz lakiery - biały i żółty. Przyda się także mały pędzelek do zdobień. 

Na początek nabieramy odrobinę żółtego lakieru na sondę, a następnie stawiamy kropkę w wybranym miejscu na paznokciu. Kolejny etap to malowanie płatków - na sondę nabieramy biały lakier i stawiamy pięć kropek wokół kropki żółtej. Możemy pozostawić nasze zdobienie w ten sposób, lub, jeśli zależy nam na bardziej realistycznym efekcie, małym pędzelkiem połączyć delikatnie płatki ze środkiem.

W naszej galerii zebrałyśmy najpiękniejsze paznokciowe stylizacje w stylu daisy nails. 

Zobacz także: Skórki przy paznokciach - jak się ich pozbyć? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 4

Modny manicure 2020: Daisy nails

Modny manicure 2020: Daisy nails
Instagram https://www.instagram.com/p/B_aY9OSJihu/?utm_source=ig_embed

Stokrotkowe zdobienie w połączeniu z płytką paznokcia pokrytą błękitno-niebieskim lakierem. Taki manicure to świetny wybór dla wszystkich romantyczek. Będzie prezentował się doskonale na paznokciach o średniej długości i zaokrąglonych brzegach. 

2 z 4

Modny manicure 2020: Daisy nails

Modny manicure 2020: Daisy nails
Instagram https://www.instagram.com/p/B_Q3Sw6HJSN/?utm_source=ig_embed

Zdobienie daisy nails i równie modny w tym sezonie pomarańcz. Taki manicure świetnie podkreśli kolor opalenizny!

3 z 4

Modny manicure 2020: Daisy nails

Modny manicure 2020: Daisy nails
Instagram https://www.instagram.com/p/B_8CkbMlOHi/

Daisy nails w roli głównej. Całe paznokcie pokryto jedynie przezroczystym lakierem. Niezwykle proste i bardzo efektowne. Taki manicure będzie świetny dla posiadaczek długich paznokci. 

4 z 4

Modny manicure 2020: Daisy nails

Modny manicure 2020: Daisy nails
Instagram https://www.instagram.com/p/B_XfxP_luqx/

Drobne stokrotki namalowane na delikatnym, różowym lakierze. Taki manicure może wykonać każda z nas w domu! 

Komentarze
bare nails modne paznokcie 2020
Pinterest@LOCARI
Manicure Bare Nails - modne paznokcie 2020
Nowa stylizacja paznokci w stylu bare nails jest tania, ekologiczna i szybka w wykonaniu. Pokochają ja fanki naturalności i minimalizmu. Jak wyglądają te modne paznokcie?
Laura Osakowicz
lipiec 29, 2020

Wszystkim fankom manikiuru zależy, aby paznokcie prezentowały się pięknie, były estetycznie opiłowane, skórki odsunięte, a sama płytka paznokcia pokryta najmodniejszym kolorem lakieru. Bare nails to stylizacja, którą bez problemu wykonamy same w domu. Jej celem jednak jest to, aby paznokcie były silne i zadbane, ale w pełni naturalne.   Zobacz także:  Jak dbać o paznokcie? 3 praktyczne rady Bare nails - naturalne paznokcie bez lakieru Hashtag #barenails opanował Instagram. Coraz więcej kobiet decyduje się na te modne paznokci. Na czym polega ten manicure? Przede wszystkim w bare nails  nie używamy żadnego lakieru do paznokci,  zwykłego ani hybrydowego. Cała stylizacja paznokciowa opiera się na pielęgnacji płytki i skórek. Fanki 'nagich' paznokci często decydują się na zapuszczenie płytki tak długiej, jak gdyby nosiły akrylowe lub  żelowe paznokcie . Jak im się to udaje? Sekretem jest wzmacnianie płytki paznokcia od wewnątrz - dbanie o dietę i suplementację, oraz od zewnątrz - stosowanie wzmacniających odżywek do paznokci. Źródło:  Instagram Ponieważ w bare nails nie możemy przykryć niedoskonałości lakierem, bardzo ważne jest, aby mocno zadbać o wygląd płytki. To także dobry moment, aby przyjrzeć się jej bliżej i sprawdzić, czy nasze paznokcie nie mają przebarwień,  białych plamek , bruzd.  Źródło:  Pinterest Sekret estetycznych bare nails kryje się w odpowiednim  opiłowaniu płytki . Długość wszystkich paznokci musi być równa, a kształt idealnie wypracowany. Jeśli zauważymy, że końcówki paznokci pożółkły, koniecznie je skróćmy.  Bardzo ważne w bare nails są także skórki. Odsuńmy je za pomocą specjalnego preparatu i drewnianego patyczka. Dbajmy także codziennie o ich...

Przeczytaj