klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
manicure z mrówkami i syreni manicure
Manicure

Najgorsze trendy w manicure 2018 roku. Te paznokcie śmieszyły i oburzały

O tych trendach w manicure, które próbowały się "przebić" w 2018 roku wolimy zapomnieć. Same oceńcie, który jest najgorszy.
Agnieszka Pulikowska
grudzień 21, 2018

Francuski czy sweterkowy manicure to mocne trendy, utrzymujące się od kilku lat, które możemy już uznać za klasykę. Jednak manikiurzystki potrafi czasem ponosić, a paznokciowe trendy nieustannie nas zaskakują. Efektem są nierzadko szokujące pomysły, które mają przyciągnąć uwagę użytkowników Instagrama.

W 2018 roku chyba najbardziej nas oburzył manicure, w którym kluczowe były ŻYWE mrówki zamknięte w przedłużeniu paznokcia. Owady tłoczyły się w mikroskopijnej przestrzeni, skazane na śmierć, a my zastanawiałyśmy się, kto przy zdrowych zmysłach zdecydowałby się na coś podobnego. 

Polecamy:  Obrzydliwy czy seksowny? Szylkretowy manicure podzielił kobiety

Na Instagramie nie zabrakło także innych ekstrawaganckich trendów, przy okazji których na szczęście nie ucierpiało żadne żywe stworzenie. W naszej galerii zobaczycie niektóre z nich. Choć wydaje nam się, że już wszystko widziałyśmy, to jednak mamy wrażenie, że w 2019 jeszcze niejedna manikiurzystka zaskoczy nas jakimś swoim pomysłem. 

Pochwalcie się, jaki manicure najbardziej was zszokował w tym roku. Przy okazji polecamy wam też zaznajomienie się z trendami urodowymi, które według Pinteresta będą królowały w 2019 roku

Makijaż najlepszym przyjacielem kobiety! Odkryj kosmetyczny must have na stronie E-glamour.pl promocje.
1 z 5

Manicure z USG

Manicure z USG
Instagram@respeckthemrsz https://www.instagram.com/p/Bhj_QUzgRFF/?utm_source=ig_embed

To manicure, który robią sobie kobiety chcące pochwalić się swoją ciążą nie tylko na zdjęciu ultrasonograficznym. 

2 z 5

Manicure z mrówkami

Manicure z mrówkami
Instagram@nail_sunny https://www.instagram.com/p/Bm3lpi0H9UI/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control
3 z 5

Galaretkowy manicure

Galaretkowy manicure

Sztuczne paznokcie wykonane z prześwitującego tworzywa. "Jelly nails" były hitem ostatnich wakacji.

4 z 5

Syreni manicure

Syreni manicure

Efekt syrenki jest modny na paznokciach, ale chodzi w nim raczej o połysk... Tutaj jednak manikiurzystka za bardzo wzięła sobie do serca słowo "syrena". 

5 z 5

Świąteczne paznokcie z koralikami

Świąteczne paznokcie z koralikami

Świąteczny manicure często jest pełen przepychu, ale w tym wypadku koraliki na serdecznym palcu, to zdecydowanie za dużo...

Komentarze