klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Negative space czy cheeky blush? Top 5 manicure, które będą hitem w 2017 roku

Większość z nich mogłyśmy zaobserwować podczas pokazów mody. Inne od kilku lat zyskują popularność na Wschodzie. Oto trendy w manicure, które będą rządziły w 2017 roku!
Milena Majak
grudzień 30, 2016

Manicure coraz częściej traktujemy jak biżuterię i element stylizacji. Bez pomalowanych paznokci czujemy się co najmniej nagie. W 2016 roku na popularności zdecydowanie zyskał manicure hybrydowy, które można już robić samemu w domu. Polki pokochały tego typu manicure. My również jesteśmy jego wiernymi fankami.

Noszenie hybryd jest wygodne i nawet po dwóch tygodniach możemy być pewne, że paznokcie będą wyglądały idealnie. Nic dziwnego, że wiele firm wypuściło na rynek zestawy hybrydowe do samodzielnego wykonania profesjonalnej stylizacji paznokci w domu.

Zobacz także: Ta dziewczyna przez sześć lat nie widziała swoich paznokci. Ale kiedy wreszcie zdjęła tipsy…

Takie zestawy możemy znaleźćw asortymencie marki Semilac, Indigo czy też NeoNail. Co ciekawe, również drogerie zaczynają je wprowadzać. Obecnie takie zestawy są dostępne w drogeriach Rossman i HEBE. Znajdziemy w nich pełne wyposażenie łącznie z lampą utwardzającą lakier hybrydowy. Za cenę nie wyższą niż 300 zł możemy zakupić wszystkie potrzebne produkty. 

Serwis YouTube jest przepełniony filmami instruktażowymi. Krok po kroku możesz zobaczyć, jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy. W naszej galerii możesz zobaczyć wszystkie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie stylizacje paznokci. Wszystkie będziesz w stanie wykonać samodzielnie - niezależnie od tego czy używasz hybryd, czy zwykłych lakierów.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/AdMSCqHf-PtvOxmmw0f7LjmhB4bpEabRlxelruJD3LecpY-cT61RevM

1 z 5

Konfetti na paznokciach

Konfetti na paznokciach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/208150814003845437/

To zdobienia zna chyba każda kobieta. Ale jeszcze nigdy nie cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem. To najprostszy sposób, by dzienny manicure zamienić w wieczorowy. Odblaskującymi wiórkami możemy wykonać nowoczesny french lub pokryć cały paznokieć. Minimalistkom spodoba się raczej zupełnie naga płytka pokryta wyłącznie połyskującym lakierem.

Zobacz cały artykuł na temat konfetii na paznokciach.

2 z 5

Falowany wzór negative space

Falowany wzór negative space

Nagość pojawia się już chyba wszędzie. Staramy się odkrywać coraz więcej, jednocześnie pozostawiając nutkę tajemniczości. I taki jest właśnie wzór negative space. Tym razem jednak pojawia się w o wiele delikatniejszej oraz mniej rzucającej się oczy postaci. Wystarczy bezbarwny lakier, drugi kolorowy i odrobina wyobraźni.

Zobacz cały materiał na temat falowanego wzoru negative space.

(fot. Materiały PR)

3 z 5

Brokatowe skórki

Brokatowe skórki
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/598064025485544156/

Pierwsze skojarzenie? Trend, który będzie wyglądał jak biżuteria. Ale czy rzeczywiście ma szanse zadomowić się w Polsce? Mamy co do tego mieszane uczucia... W końcu do tej pory za każdym razem krzyczałyśmy, gdy tylko odrobina lakieru zalała nasze skórki. A teraz to właśnie one mają być pomalowane, a paznokieć wręcz nagi.

Zobacz cały artykuł na temat brokatowych skórek.

4 z 5

Rumieniec na paznokciach

Rumieniec na paznokciach

Cheeky blush to dość specyficzny, ale niezwykle popularny na Wschodzie trend. Paznokieć ma przypominać zaróżowiony policzek. Ten niezwykle letni wzór prezentuje się bardzo delikatnie i pokochają go raczej minimalistki. Madeline Poole, Global Color Ambasador marki Sally Hansen zapewnia, że zrobienia tego manicure jest bajecznie proste.

Zobacz cały artykuł na temat rumieńca na paznokciach.

(fot. Materiały PR)

5 z 5

Geometryczne wzory

Geometryczne wzory

Geometrię dało się zauważyć szczególnie podczas znanych już chyba wszystkim Tygodni Mody. Pokazy to prawdziwa skarbnica wiedzy... Koła, kwadraty, paski i prostokąty zawładną nie tylko ubraniami, ale również paznokciami. A to potwierdza nawet Madeline Poole, Global Color Ambasador marki Sally Hansen.

Zobacz cały artykuł na temat geometrycznych wzorów.

(fot. Materiały PR)

Komentarze