klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

NOWOŚĆ Lakier do paznokci w... pisaku. Nie trzeba czekać aż wyschnie!

Myśląc o manicure musicie sobie rezerwować sporo czasu, aby dokładnie rozprowadzić lakier i poczekać aż wyschnie, co czasem trwa naprawdę długo, a w ostateczności i tak gdzieś go rozmarzecie? Te markery być może rozwiążą ten problem.
Agnieszka Pulikowska
wrzesień 15, 2016

Malowanie paznokci bywa kłopotliwe. Lakier często przedostaje się na skórki, nierówno się rozprowadza, powstają pod nim pęcherzyki powietrza i dłuuugo schnie. Znacie pewnie powiedzenie, że kobieta jest bezbronna tylko wtedy, kiedy... schną jej paznokcie ;). Teraz to się może zmienić!

Jeżeli marzycie o perfekcyjnym manicure wykonanym w domu, to mamy dla Was dobrą informację. Na rynku pojawiły się lakiery w... markerze! Za ich stworzenie odpowiada marka Ciaté London.

Lakier do paznokci w pisaku

Pomysł wydaje się fantastyczny, ponieważ dzięki temu produktowi lakier będzie szybko i precyzyjnie rozprowadzony. Na razie do wyboru mamy 5 kolorów. Jeden marker kosztuje ok. 45 złotych.

Jak go nakładać? Oczywiście aplikujemy go na suche, czyste paznokcie. Dobrze wstrząsamy i przyciskamy wkład, aby lakier się wydostał. Kolejno nakładamy produkt płynnym pociągnięciem. Na koniec warto pamiętać o lakierze utrwalającym

Pierwsze recenzje tych produktów są pozytywne. Użytkowniczki podkreślają, że niezwykle łatwo je aplikować i nie widać różnicy pomiędzy lakierem nałożonym tradycyjną metodą, a tym w pisaku. A wy co myślicie o takiej "rewolucji" w nakładniu lakierów?

Zobaczcie, jak ten produkt wypadł na teście znanej vlogerki Tati: 

Polecamy:  TOP 8 z KWC: najmodniejsze kolory paznokci na jesień

Komentarze