Pedicure “milky pink” na lato dojrzałam na instastory Karoliny Pisarek. Modelka podzieliła się z obserwatorami przygotowaniami na swój kolejny wyjazd, a z tej okazji wykonała również świeży pedi. Gwarantuję, że jeśli lubisz jasne i cukierkowe kolory, to pokochasz tę stylizację.

Reklama

Pedicure “milky pink” Karoliny Pisarek

Pedicure “milky pink” na lato niemal od razu zwrócił moją uwagę, bo jestem fanką takich cukierkowych stylizacji. Mimo że aktualnie testuję ciemniejsze kolory to przyznam szczerze, że to właśnie kolor w stylu "milky pink" jest moim ulubionym. Nie dość, że rewelacyjnie podkreśla opaleniznę, to jeszcze jest uniwersalny. Nic więc dziwnego, że Karolina Pisarek zdecydowała się właśnie na ten pedicure.

Pełnoetatowa modelka poinformowała fanów na Instagramie, że lada moment wybiera się do Turcji na bardzo ważną sesję zdjęciową. Karolina ceni sobie jakość, więc jej pedicure, jak i manicure jest zawsze starannie dopracowany. Nie ma mowy o zalanych skórkach czy krzywo wypiłowanych paznokciach. Na początek lipca wybór padł na pedicure “milky pink”. Ta jasna stylizacja jest sprzymierzeńcem dla opalonej skóry, a Karolina dopiero co wróciła z wakacji, więc ten efekt jest jeszcze bardziej widoczny.

Pedicure Karoliny Pisarek
Instagram@karolina_pisarek

Jak krok po kroku odtworzyć pedicure “milky pink”?

Jeśli wybierasz się na urlop lub po prostu chcesz cieszyć się długotrwałym pedicure, to koniecznie postaw na lakiery hybrydowe. Żadna woda w morzu czy w basenie nie będzie im straszna! Wykonanie stylizacji w kolorze "milky pink" zajmie ci krótką chwilę, a efektem będziesz cieszyć się przez kilka tygodni. Oto prosta instrukcja:

Reklama
  1. Zacznij od starannego opracowania skórek i ich wycięcia. Wcześniej możesz zaaplikować na nie specjalny środek zmiękczający, który ułatwi ich późniejsze wycięcie.
  2. Następnie sięgnij po pilniczek, opracuj kształt i zmatuj płytkę bloczkiem polerskim. Warto przetrzeć też paznokcie cleanerem, aby pozbyć się ewentualnych zabrudzeń i odtłuścić płytkę.
  3. Teraz pomaluj paznokcie bazą i utwardź je w lampie UV.
  4. Kolejno pokryj paznokcie dwiema warstwami lakieru w kolorze "milky pink" i utwardź każdą z nich w lampie.
  5. Ostatni krok to nic innego, jak aplikacja topu i ponowne utwardzenie paznokci w lampie. Gotowe!
Reklama
Reklama
Reklama