klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Pokemon Go przywraca modę na paznokcie z Pokemonami

Dostępna od 6 lipca aplikacja na smartfony Pokemon Go bije rekordy popularności. W miastach na całym świecie, a na pewno w Polsce, można spotkać wielu poszukiwaczy kolorowych stworków, którzy dziennie przemierzają po kilkanaście kilometrów.
Monika Orzechowska
lipiec 15, 2016

Aplikacja teoretycznie w Polsce nie jest jeszcze dostępna, w praktyce – w polskich miastach poszukiwaczy i miłośników łapania kolorowych stworków nie brakuje. Podstawowa zasada gry jest prosta – użytkownicy bawią się w terenie, tj. chodząc po mieście szukają Pokemonów. Aplikacja odciągnęła ich od komputerów i telewizorów i skłoniła do wyruszenia w miasto. Co więcej, pokochali ją nawet 30-latkowie, którzy widocznie postanowili przeżyć drugie dzieciństwo.

Czytaj też:  Mężczyźni w reklamie kosmetyków do makijażu. Dobry pomysł?

Szał na aplikację Pokemon Go zgodnie z przewidywaniami przeniósł się do świata stylizacji paznokci. Chociaż motyw Pokemonów pojawia się na paznokciach regularnie, obecnie w ciągu doby na Instagramie znajdziemy co najmniej kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt propozycji opisanych hashtagiem #pokemonnails. Najnowszym hitem, jak nietrudno się domyślić, są wykorzystane w aplikacji czerwono-białe PokeBalle.

Zobacz:  Top 5 z KWC: odżywki do paznokci

Zważając na to, że gra spowodowała już kilka wypadków (niektórzy łapiąc stworki przeceniają swoje możliwości), może lepiej pozostać przy stylizacji paznokci?

Zobacz:  TOP 5 owocowych maseł do ciała

Fot. Instagram

1 z 10

@thepolishedbean

@thepolishedbean
2 z 10

@vickylavbyrne

@vickylavbyrne
3 z 10

@nailz_by_dev

@nailz_by_dev
4 z 10

@jessycanailz

@jessycanailz
5 z 10

@califreenails

@califreenails
6 z 10

@sleepingmedusanailpolish

@sleepingmedusanailpolish
7 z 10

@nails_addicts_group

@nails_addicts_group
8 z 10

@le_chi

@le_chi
9 z 10

@itsmaishanails

@itsmaishanails
10 z 10

@73.roza

@73.roza
Komentarze