Wejdź
Manicure

Poznaj hybrydowy hit sezonu! Wystarczy tylko jedna warstwa!

Można śmiało powiedzieć, że, manicure hybrydowy jest najpopularniejszą metodą zdobienia paznokci. Jest bardzo trwały i szybki w wykonaniu oraz dostępny w korzystnej cenie. A gdyby tak uzyskać ten sam efekt na paznokciach, ale jeszcze sprawniej i przede wszystkim, z korzyścią dla ich zdrowia? Nie możliwe? A jednak!
Materiał partnera
sierpień 16, 2019

Kobiety wręcz oszalały na punkcie manicure hybrydowego! Lato i okres wakacyjny to czas, w którym najchętniej korzystamy z tego zabiegu. Teraz możesz wykonać go jeszcze szybciej, a do tego odżywić swoje paznokcie. To prawdziwa hybrydowa rewolucja! By zasięgnąć informacji udałam się do Centrum Szkoleniowego Indigo w Łodzi. Tam, na własnej skórze, przetestowałam prawdziwy hit - Hybrydową Bazę Mineralną. To uniwersalny produkt 3w1 (baza, kolor i top), który zapewnia elegancki look i gwarantuje aż 75% krycia! Z racji swojej wielozadaniowości pozwala na zrobienie manicure nawet w 30 minut. Musisz oczywiście pamiętać, że jest to uzależnione od wielu czynników np. od stanu paznokci oraz od tego, czy zdecydujesz się na ich przedłużanie, czy nie. Produkt dostępny jest w 6 odcieniach: 4 gładkie odcienie (Natural, Porcelain, Sensual skin, Blush) i 2 z drobinkami (Wake up no make up, Delikates). Jestem pewna, że sprawdzą się na każdą okazję, tym bardziej, że coraz częściej możemy zauważyć trend ku naturalnym kolorom na paznokciach.

Wybrałam odcień Natural i jestem nim absolutnie zachwycona! Mój manicure wykonała Paulina Walaszczyk - Master Educator Indigo Nails, zdobywczyni ponad 120 medali na Mistrzostwach Świata oraz Mistrzyni Europy w Stylizacji French. Przy tej okazji nie mogłam sobie odmówić i zapytałam Paulinę o kilka istotnych kwestii dotyczących pielęgnacji naszych paznokci.

Zobacz moją relację z wizyty w Centrum Szkoleniowym Indigo i dowiedź się, na czym polega wyjątkowość ich nowej bazy mineralnej!

 artykuł powstał z udziałem marki INDIGO

Komentarze

Nasze akcje