“Sea glass nails” to manicure inspirowany morską taflą wody. Półprzezroczysty lakier może przybierać różne odcienie, zaczynając od niebieskiego, idąc przez turkus, aż po zieleń. Pasuje na każdą długość i kształt płytki.

Reklama

Jak wygląda manicure “sea glass nails”?

“Sea glass nails” to stylizacja imitująca morską taflę wody. Jest ona półprzezroczysta i wpada w wiele różnych tonacji. Ten manicure możesz nosić w kolorze zielonym, niebieskim, turkusowym, a nawet fioletowym. Wygląda dobrze w matowym i półmatowym wykończeniu, które imituje szkło dryfujące na morzu. Manicure zdecydowanie wyróżnia się na tle innych letnich kolorów, takich jak czerwień czy żółć.

Zaletą tego zdobienia jest fakt, że prezentuje się dobrze zarówno na długiej, jak i krótkiej płytce. Jeśli chcesz bardziej zainspirować się "mermaidcore", to koniecznie postaw na błysk. Cekiny, brokaty, czy topy z połyskiem i drobinkami są jak najbardziej mile widziane.

Jak zrobić modny manicure krok po kroku?

Wykonanie syreniego manicure jest banalnie proste i żaden krok nie powinien sprawić ci trudności. Wystarczy, że wyposażysz się w podstawowe akcesoria, tj. pilniczek, bazę, top i lakier hybrydowy w kolorze pasującym do estetyki "mermaidcore". Jak zrobić ten modny manicure krok po kroku?

Reklama
  1. Zacznij od opracowania kształtu paznokci i dokładnego wycięcia skórek.
  2. Następnie sięgnij po wacik kosmetyczny i cleaner, aby odtłuścić płytkę i pozbyć się zanieczyszczeń.
  3. Po tym kroku pomaluj paznokcie mleczną bazą i utwardź ją w lampie UV.
  4. Teraz musisz wybrać lakier, który pasuje do "mermaidcore". Do wyboru masz zieleń, turkus, błękit lub jasny fiolet. Staraj się dokładnie dojechać do linii skórek.
  5. Ostatni etap to aplikacja topu i utrwalenie paznokci w lampie. Gotowe.
Reklama
Reklama
Reklama