Dotychczas, aby zdjąć poprzednią stylizację hybrydową musiałyśmy użyć pilnika i acetonu. Proces ten jest nie tylko czasochłonny, ale i może wpływać negatywnie na płytkę paznokcia, która może stać się słabsza i bardziej łamliwa. Wielu producentów starało się ułatwić wykonanie domowej hybrydy, ale to Striplac PEEL OR SOAK jest prawdziwą rewolucją!

Reklama

Wykonanie manicure hybrydowego zwykle trwa w zależności od umiejętności około 40-60 minut. Jeśli jednak musimy zdjąć poprzedni lakier, czas ten wydłuża się nawet do półtorej godziny.

Striplac PEEL OR SOAK pomaga zaoszczędzić nam ten czas, bo schodzi z paznokci jak… naklejka. Jej zdejmowanie jest łatwiejsze niż zmywanie klasycznego lakieru. Jednocześnie utrzymuje się na płytce nawet dwa tygodnie.

Jak nakładać jako hybrydę PEEL OFF?

  1. Wypolerować paznokcie na wysoki połysk.
  2. Nałożyć cienką warstwę lakieru.
  3. Utwardzić lakier przez 60 sekund.
  4. Zabezpieczyć lakier topem Striplac Top Coat.
  5. Utwardzić pod lampą LED przez 90 sekund.
  6. Odtłuścić paznokcie wacikami oczyszczającymi Striplac lub cleanerem by usunąć warstwę dyspersyjną. Gotowe!
mat. prasowe

Jak usuwać hybrydę PEEL OFF? Poznaj dwa sposoby!

Peel off: Dla ułatwienia nanieść aktywator Striplac Peel Off na płytkę paznokcia i na chwilę pozostawić. Powtórzyć czynność jeśli czujemy, że lakier nadal mocno trzyma się płytki paznokcia. Odepchnąć kopytkiem kosmetycznym lakier z boku od brzegu paznokcia. Następnie zdjąć warstwę lakieru z paznokcia.
Soak Off: Nałożyć niewielką ilość płynu do usuwania lakieru Soak-Off na foliowe waciki. Następnie docisnąć nasączoną stronę wacika do płytki paznokcia i owinąć folią palec, by wacik zwilżał lakier acetonem. Pozostawić waciki na 5–8 minut, po czym ściągnąć folię wraz z lakierem!

Lakiery są bardzo mocno napigmentowane, dzięki czemu wykonanie stylizacji można wykonać już w 15 minut! (wystarczy jedna warstwa). Dodatkowo lakiery nie wymagają nakładania bazy. Do wykonania stylizacji lakierami STRIPLAC wystarczy kolor i top nabłyszczający! Lakiery hybrydowe Striplac PEEL OR SOAK dostępne są w ponad 50 kolorach o niesamowitej pigmentacji.

mat. prasowe

Składniki aktywne Striplac PEEL OR SOAK:

Biotyna – jest ona uznawana za witaminę piękna ze względu na jej wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Ma zbawienny wpływ na nasze paznokcie sprawiając, że stają się one mocniejsze i odporne na uszkodzenia.
Keratyna – regeneruje uszkodzenia płytki, efektywnie ją utwardza, pogrubia, zapobiega rozdwajaniu się i łamaniu paznokci. Dodatkowo keratyna rozjaśnia przebarwienia na paznokciach, wybiela zażółcenia, poprawia stan nieestetycznie wyglądających skórek przy paznokciach.
Kofeina– uelastycznia paznokcie, wzmacnia kruchą płytkę oraz poprawia krążenie przyspieszając wzrost paznokci.

Lakiery Striplac PEEL OR SOAK są samopoziomujące się łatwe w aplikacji, bezpieczne.

Reklama

Materiał promocyjny marki alessandro.

Reklama
Reklama
Reklama