Wejdź
Manicure

Wiemy, które kolory będą królować na paznokciach tej jesieni!

Takiej barwnej jesieni na paznokciach jeszcze nie było! To wszystko za sprawą najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych Natalii Siwiec, marki Indigo!
Materiał partnera
listopad 13, 2019

Venice to kolejna imponująca kolekcja Indigo, która powstała we współpracy z Natalią Siwiec! Dlatego, postanowiłyśmy odwiedzić ich Centralę w Łodzi. Tam Druga V-ce Mistrzyni Europy w zdobieniu paznokci – Katarzyna Wojtczak zdradziła nam swoje sekrety. Jakie są nasze wrażenia? To zdecydowanie 16 najmodniejszych odcieni tego sezonu! W porównaniu do typowych jesiennych kolekcji wyróżniają się barwą i kobiecością z charakternym pazurem. Kolekcja inspirowana jest najbardziej romantycznym miastem świata, czyli Wenecją! Jestem przekonana, że w tej palecie, znajdą coś dla siebie, zarówno fanki ciepłych i delikatnych odcieni, jak i wielbicielki ciemnych, zdecydowanych barw.

Kasia zdradziła nam również, jak łączyć ze sobą kolory jesieni. Efekty z pewnością cię zaskoczą!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć najseksowniejszą stylizację, na złocistą porę roku, zapisz się na warsztaty Nailboutin. Marka Indigo organizuje je w całej Polsce! Będziesz mogła skorzystać tam z rad i wiedzy doświadczonych stylistek! Więcej informacji znajdziesz na stronie Indigo.

 

Materiał powstał w udziałem marki Indigo.

 

 

Komentarze

Nasze akcje