Wejdź
Wybieramy najpiękniejsze paznokcie tygodnia z Instagrama [plebiscyt]
Manicure

Wybieramy najpiękniejsze paznokcie tygodnia z Instagrama [plebiscyt]

Piękny manicure na lato - zobaczcie najpiękniejsze inspiracje z Instagrama i wybierzcie, który najbardziej Wam się podoba.

Na bieżąco przeglądamy Instagram w poszukiwaniu najpiękniejszych inspiracji paznokciowych, które następnie udostępniamy na Instagramie@wizaz.pl. W ciągu ostatnich kilku tygodni zainspirował nas zarówno manicure w jednolitym kolorze, jak i taki ze zdobieniami. Zgadzacie się z nami? 

Postanowiliśmy zapytać was, który manicure wyróżniony przez nas jako #paznokcietygodnia najbardziej wam się podoba. W tym celu poniżej możecie zagłosować na swojego ulubieńca z ostatnich tygodni. Plebiscyt trwa od dzisiaj do 11 lipca.

Autorka zdjęcia manicure, które otrzyma największą liczbę głosów otrzyma od nas zestaw 10 lakierów hybrydowych! 

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ.

Komentarze
iStock
Manicure Odchodzi ci hybryda? Możliwe, że źle ją wykonujesz... Poznaj 5 najczęstszych błędów w stylizacji paznokci!
Wykonywanie manicure hybrydowego to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa… Zobacz, jakie błędy prawdopodobnie popełniasz!
Materiał partnera
sierpień 13, 2018

Masz już wszystkie potrzebne akcesoria do wykonywania hybryd, a jednak nie wszystko wychodzi tak, jakbyś chciała? A może, po odwiedzeniu kosmetyczki nie jesteś zadowolona z efektu – lakier szybko odchodzi, a twój mani trzyma się zaledwie kilka dni? Wiemy, dlaczego tak jest! Zobacz, jakie są najczęstsze błędy w stylizacji paznokci i poznaj świetny sposób na szybką i efektywną naukę wykonywania perfekcyjnego manicure hybrydowego! Dlaczego lakier hybrydowy nie trzyma się na paznokciach? Przyczyn może być naprawdę wiele! Oto najpopularniejsze błędy, które sprawiają, że manicure hybrydowy szybko odchodzi od paznokci.  1.  Źle przygotowana płytka do aplikacji lakieru Lakier z pewnością szybko odpadnie, jeśli nieprawidłowo przygotujesz powierzchnię paznokcia. Nałożony na nieodtłuszczoną płytkę będzie odchodzić płatami, a tej sytuacji nie da się już naprawić… 2. Zalane skórki Jeśli utwardzisz lakier na skórkach, ten bez wątpienia nie utrzyma się na paznokciu. Powietrze, które dostanie się między lakier a płytkę, spowoduje bowiem ekspresowe rozwarstwienie. 3. Zbyt grube warstwy  i nieprawidłowy czas utwardzania Zawsze nakładaj cienkie warstwy lakieru. Jeżeli nałożysz zbyt dużą ilość, całkowite utwardzenie produktu na paznokciach będzie po prostu niemożliwe. Lakier może również popękać lub odpaść, jeśli będzie zbyt długo lub zbyt krótko utwardzany. 4. Niezabezpieczony brzeg  paznokcia Lakier hybrydowy będzie odpryskiwać, jeśli nie zabezpieczysz brzegów paznokci. Nawet w przypadku tych bardzo krótkich, każda warstwa powinna być precyzyjnie zaaplikowana także na brzegi. 5. Przeterminowane produkty lub przestarzałe akcesoria Lakier hybrydowy będzie odpadać, jeżeli lampa nie posiada wystarczającej mocy lub się zużyła. Podobnie jest w przypadku lakierów, baz czy topów – kiedy minie ich data...

Przeczytaj

Nasze akcje