klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
manicure
Manicure

Wymyślny manicure to za mało! Teraz ozdabiamy paznokcie biżuterią

Koreańska marka wyspecjalizowała się w tworzeniu biżuterii na paznokcie. Udało jej się nawet nawiązać współpracę ze słynnym domem mody!
Matylda Nowak
sierpień 14, 2020

Unistela to marka z siedzibą w Seulu, która produkuje biżuterię. Ale zwykłe pierścionki nie są głównym towarem sprzedawanym przez tę firmę. Unistela tworzy biżuterię służącą do ozdabiania paznokci. Jej mniej lub bardziej wymyślne konstrukcje wzbudziły zainteresowanie jednego z najstarszych domów mody - Burberry. Efektem ich współpracy były szykowne nakładki na paznokcie wykorzystane w kampanii promującej kosmetyki do makijażu Burberry.

Zobacz także: Blank space nails to najpopularniejszy manicure na Instagramie! Jak wygląda?

Brokatowy manicure sprawi, że zabłyśniesz na sylwestrowej imprezie!

Biżuteria na paznokcie

Jeśli nie jesteś zwolenniczką udziwnionych manicurów, to propozycja koreańskiej marki prawdopodobnie nie zrobi na tobie wrażenia. Jeżeli jednak szylkretowe paznokcie "wieją ci nudą", produkty Unistela powinny ci się spodobać. Zwłaszcza, że oferta tej marki została stworzona z myślą o bardzo różnych klientach. W sklepie online Unistela znajdą dla siebie coś minimalistki, wielbicielki złota, zwolenniczki srebra i kobiety, które mają słabość do błyskotek.

Zobacz także: Już nie migdałki. Teraz najmodniejszy kształt paznokci to #lipstickshapednails!

Chcesz zobaczyć jak wygląda biżuteria, która może zastąpić manicure? Zajrzyj do naszej galerii!

Zdjęcie główne: iStock

1 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/BpGst26n6TG/
2 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/Bw954aIHNJy/
3 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/BwpKRvnnrfi/
4 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/BoYIYQsHYe7/
5 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/Bxjsv4LhBTg/
6 z 6

Biżuteria do noszania na paznokciach

Biżuteria do noszania na paznokciach
www.instagram.com/nail_unistella/ https://www.instagram.com/p/BzD2cBMlC_M/
Komentarze
ekstremalnie długie paznokcie Margaret
Newsy Ta gwiazda postawiła na bardzo ekstrawagancki manicure. Hit czy kit?
Margaret została przyłapana przez paparazzi podczas wizyty w salonie kosmetycznym. Piosenkarka przedłużyła swoje paznokcie do ekstremalnej długości.
Laura Osakowicz
sierpień 26, 2020

Margaret w ostatnim czasie odwiedziła ulubiony salon urody. Odświeżyła kolor włosów i zafundowała sobie nowy manicure, który... mocno zadziwia. Zobacz także:  Modne paznokcie jesień 2020: beżowe paznokcie Bardzo długie paznokcie Margaret Piosenkarka została sfotografowana przez paparazzi przed salonem, gdy usługa jeszcze nie była dokończona. Tak prezentowały się wtedy je paznokcie:  Okazuje się, że to wcale nie jest nieudolne przedłużanie żelem . Efekt, z jakim wyszła z salonu Margaret , był jak najbardziej zamierzony. Zaraz po wizycie u manikiurzystki piosenkarka pochwaliła się na Instagramie kontrowersyjną stylizacją.  Dwa paznokcie zostały przedłużone o dobre kilka centymetrów, z czego jeden został dosłownie zakręcony. Trzeci - przedłużony nieco mniej - został przedziurawiony. Wszystkie paznokcie pomalowano na mleczno-biały kolor. Taki manicure z pewnością nie należy do praktycznych, ale to nie pierwszy raz, kiedy widzimy paznokcie w tym stylu. Na Instagramie coraz cześciej możemy zobaczyć zdjęcia ekstremalnie przedłużonych paznokci, które jednych zachwycają, zaś innych bardzo odrzucają. Manicure w tej estetyce ma za zadanie przede wszystkim przyciągnąć wzrok i pokazać umiejętności stylistki paznokci.  Margaret właśnie nagrywa swój nowy teledysk, stąd zapewne ten nowy, mocno zwracający uwagę manicure. Obawiamy się jednak, że najprostsze codzienne czynności z takimi paznokciami mogą byc naprawdę trudne do wykonania. Zdecydowałybyście się na takie paznokcie? 

Przeczytaj