klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure

Żegnamy czarny lakier! Jest modniejszy kolor dla fanek ciemnych paznokci

W tym roku będzie rządziła soczysta zieleń, ale znalazłyśmy alternatywę dla fanek ciemniejszych kolorów lakierów do paznokci. Czarny żegnamy!
Agnieszka Pulikowska
styczeń 27, 2017

Ciemne odcienie zieleni to propozycja dla dziewczyn, które chcą być modne (greenery to kolor roku!), ale nie przepadają za pastelami i neonami. Bo od zielonego w 2017 r. nie uwolnimy się:) Pokazywałyśmy już makijaże w kolorze wybranym przez Pantone: "Greenery"- ten kolor będzie rządził. Zobaczcie najmodniejsze makijaże oczu w tym odcieniu. Teraz przyszła pora na paznokcie.

Nie każda z nas lubi soczystą zieleń. Bardzo mi się podoba na dłoniach koleżanek, ale u siebie nie mogę jej znieść. Istnieje jednak złoty środek, jakim są lakiery do paznokci w ciemnych odcieniach zieleni. Nadal zostajemy przy tym kolorze, jednak w innym wydaniu;) Nie jestem odosobniona w tych upodobaniach. Na Instagramie i Pintereście nie brakuje ciekawych inspiracji, jak wykonać manicure w tym kolorze. Być może też dlatego, że jest o wiele bardziej praktyczny od lakierów w jaśniejszej wersji (pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i tych na mniej zobowiązujące spotkania). 

W naszej galerii czekają na was propozycje lakierów o ciemnozielonej barwie. Niektóre z nich są już za kilka złotych:) Muszą na nie jednak uważać dziewczyny z krótkimi paznokciami, ponieważ ten kolor może je jeszcze bardziej skracać. 

#lunes #greenmanicure

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika El Esmalte (@elesmalte)

Dzięki tym lakierom będziemy modne przez cały rok. Jeśli jednak wolicie soczyste kolory, to polecamy wam także pomarańcz, który według wyników wyszukiwania na Pintereście, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. 

Polecamy także:  Co za widowiskowy manicure! Nie tylko dla fanek jednorożców:)

Foto: Pinterest/pin/33284484726083208/

1 z 8

Formula X

Formula X

Kolor Supersonic, cena: ok. 59 zł

2 z 8

Inglot

Inglot

Kolor numer 988, cena: ok. 26 zl

3 z 8

Eveline, MiniMAX

Eveline, MiniMAX

Kolor nr 159, cena: ok. 7 zł

4 z 8

Revlon

Revlon
5 z 8

Rimmel, Rita Ora

Rimmel, Rita Ora

Kolor nr 462, cena: ok. 11, 50 zł

6 z 8

Zoya

Zoya

Lakier do paznokci Ray, cena: ok. 43 zł

7 z 8

nails inc.

nails inc.

Kolor Bruton Mews (intensywna zieleń), cena: ok. 59 zł 

8 z 8

Sally Hansen, Xtreme Wear

Sally Hansen,  Xtreme Wear

Kolor nr 330 Green Thumb, cena: ok. 16, 50 zł

Komentarze