klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Manicure na Halloween 2016
Manicure

Zrób szalony manicure na Halloween (nr 9 tylko dla mistrzów:)

Czarny lakier na paznokciach już nikogo nie zaskakuje. W tym roku na Halloween zostań królową imprezy z najstraszniejszym manicure.
Milena Majak
październik 23, 2016

Mumia? Dynia? Pająk? Nie, nie namawiamy Cię do przebierania na Halloween. Wystarczy mocniejszy makijaż i niezwykły manicure, by królować na imprezie halloweenowej. Wystarczy lakier, patyczek do rysowania wzorów, a czasem... strzępki materiału, by zamienić swoje paznokcie w naprawdę straszne dzieła sztuki.

Najbardziej niezwykłe halloweenowe manicure zdecydowanie bardziej widoczne są na Instagramie. To kopalnia pomysłów! Tak było chociażby w przypadku użytkowniczki Narmai, która pokazała, jak wykonać manicure, który imituje zerwaną płytkę paznokcia. Palce bolą nas na samą myśl o tej stylizacji!

Ale pozostając w klimacie duszków i wiedźm, przedstawiamy w naszej galerii najbardziej interesujący manicure, który wykonasz w domowym zaciszu sama, bez pomocy profesjonalnej kosmetyczki. Wydają Ci się trudne? Do imprezy jeszcze tydzień. Zacznij próbować już teraz. Nie ma się czego bać:)

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/177399672799515676

Komentarze