klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

10 najlepszych kreacji na balu TVN-u: Kinga Rusin, Natasza Urbańska, Aneta Kręglicka i wiele innych

Coroczny charytatywny bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam” przyciąga tłumy gwiazd. Najpiękniejsze Polki na czerwonym dywanie pokazują kreacje od swoich ulubionych projektantów, perfekcyjne makijaże i wakacyjną opaleniznę. Zobacz, kto tym razem wypadł najlepiej.
Anna Konieczyńska
wrzesień 04, 2016

Na corocznym balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” gwiazdy udowodniły, że trendy mają w małym palcu! Aleksandra Żebrowska i Kinga Rusin postawiły na bieliźniane „nagie” sukienki z koronkami, Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska na zwiewne, ale wyrafinowane suknie w stylu boho, a Aneta Kręglicka wyglądała jak blond anioł w bieli. Kto jeszcze trafił na listę najlepiej ubranych gwiazd wieczoru? W naszej galerii sprawdź, gdzie można kupić najpiękniejsze suknie z czerwonego dywanu!

Zobacz także:  Która z gwiazd została gwiazdą balu TVN?

1 z 10

Joanna Przetakiewicz/fot. ONS

Joanna Przetakiewicz/fot. ONS

Joanna Przetakiewicz zdecydowała się na suknię, która łączy trend na „naked dress” z lekkością boho. Dawno nie wyglądała tak młodzieńczo!

2 z 10

Joanna Jabłczyńska/fot. ONS

Joanna Jabłczyńska/fot. ONS

Joanna Jabłczyńska, gwiazda serialu „Na Wspólnej”, wyglądała jak gwiazda złotej ery Hollywood w czerwonej sukni odkrywającej ramiona projektu Violi Piekut, ulubienicy gwiazd.

3 z 10

Tamara Arciuch/fot. ONS

Tamara Arciuch/fot. ONS

Tamara Arciuch zasługuje na miano najlepiej ubranej gwiazdy w ciąży. Odcięta pod biustem biała suknia ze złotymi ornamentami sprawiała, że aktorka wyglądała jak grecka bogini.

4 z 10

Izabela Janachowska/fot. ONS

Izabela Janachowska/fot. ONS

Izabela Janachowska słynie ze spektakularnych kreacji wielkich domów mody. Tym razem specjalistka od ślubów wyglądała jak księżniczka w sukni Zuhaira Murada.

5 z 10

Kinga Rusin/fot. ONS

Kinga Rusin/fot. ONS

Kinga Rusin zaskoczyła odważną kreacją duetu Paprocki i Brzozowski, która ukazywała perfekcyjną figurę gwiazdy. „Dziękuję @paprockibrzozowski za jedną z najpiękniejszych sukni jakie kiedykolwiek miałam na sobie!”, napisała na Instagramie Kinga.

6 z 10

Ewa Chodakowska/fot. ONS

Ewa Chodakowska/fot. ONS

Ewa Chodakowska włożyła ręcznie wyszywaną suknię projektantki Iliany Bassiany z Mykonos. Brawo za piękny odcień nocnego nieba!

7 z 10

Natasza Urbańska/fot. ONS

Natasza Urbańska/fot. ONS

Natasza Urbańska wybrała kreację, którą równie dobrze mogłaby włożyć Pola Negri. Srebrzysta suknia na ramiączkach spaghetti choć nawiązuje do mody lat 90., jest w istocie ponadczasowa.

8 z 10

Aleksandra Żebrowska w bieliźnianej sukni/fot. ONS

Aleksandra Żebrowska w bieliźnianej sukni/fot. ONS

Aleksandra Żebrowska wybrała głęboko wyciętą suknię w bieliźnianym stylu projektu Kuby Boneckiego.

9 z 10

Aneta Kręglicka/fot. ONS

Aneta Kręglicka/fot. ONS

Aneta Kręglicka wybrała półprzezroczystą suknię w strategicznych miejscach zdobioną motywem chińskiego smoka. W takiej kreacji znów zdobyłaby tytuł Miss Świata.

10 z 10

Zofia Ślotała/fot. ONS

Zofia Ślotała/fot. ONS

Zofia Ślotała połączyła letni trend na hiszpański dekolt z jesiennym na golf na sukni Just Paul. A czarno-biały kontrast kolorów nigdy nie wychodzi z mody!

Komentarze