klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Agnieszka Szulim w sukni ślubnej/fot. instagram/aganajezykach
Moda

10 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2016 roku. Która najbardziej się wam podoba?

Hiszpański dekolt Agnieszki Woźniak-Starak, czy syreni tren Małgorzaty Rozenek-Majdan? Zobacz naszą toplistę najpiękniejszych sukni ślubnych 2016 roku. Może te z was, które na przyszły rok planują wesele, zainspirują się gwiazdorskimi kreacjami?
Anna Konieczyńska
grudzień 22, 2016

Kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych, projektują je najlepsi przyjaciele gwiazd i mają jeden cel - olśnić wszystkich.

W 2016 roku z zapartym tchem oglądałyśmy zdjęcia ślubnych kreacji pięknych znanych PolekAgnieszki Woźniak-Starak, Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Każda z gwiazd w 2016 roku wybrała suknię w zupełnie innym stylu – niektóre klasyczne, inne romantyczne, a jeszcze inne seksowne, a nawet ekstrawaganckie.

Marzeniem każdej dziewczyny jest przecież to, żeby w najpiękniejszym dniu w życiu wyglądać... jak najpiękniej. Gwiazdy udowadniają jednak, że nawet najbardziej spektakularna kreacja powinna być zgodna z indywidualnym stylem panny młodej. Na ślubie nie chcesz przecież czuć się inną osobą!

W naszej galerii zobacz zdjęcia najpiękniejszych sukni ślubnych roku. Może zainspirujesz się nimi, wybierając własną kreację? 

1 z 10

Kasia Warnke

Kasia Warnke

Aktorka Kasia Warnke wzięła ślub z ukochanym Piotrem Stramowskim w sukni Gosi Baczyńskiej w klimacie retro. Nam najbardziej podoba się bogato zdobiony welon – jak romantycznie!

2 z 10

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan suknią Ewy Minge podkresliła idealną sylwetkę. Mocą sukni jest także jej oryginalny srebrzysty kolor.

3 z 10

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna powiedziała „tak” w rozkloszowanej sukni Miry Zwillinger, która podobno kosztowała ponad 10 tys. dolarów. Rockowa na co dzień wokalistka w ten jeden dzień przeobraziła się w księżniczkę.

4 z 10

Dianna Agron

Dianna Agron

Dianna Agron z serialu „Glee” wyglądała jak porcelanowa lalka w bogato zdobionej sukni Valentino wartej, bagatela, 20 tys. dolarów.

5 z 10

Isabeli Fontana

Isabeli Fontana

Isabeli Fontana wzięła ślub na Malediwach w półprzezroczystej sukni brazylijskiej marki Agua de Coco. W sam raz na plażę! 

6 z 10

Troian Bellisario

Troian Bellisario

 Troian Bellisario ze „Słodkich kłamstewek” lubi styl boho. Do sukni Cortana pasuje korona królowej stylu.

7 z 10

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak miała aż trzy suknie ślubne z kolekcji izraelskiego projektanta Tal Kahlon Bridal Couture. Najpiękniejsza z nich miała zdobieniami w talii. Obrączki dla młodej pary zaprojektowała jednak polska firma - Aren'Art Forever.

8 z 10

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za mąż w Wenecji w... balerinkach Miu Miu. Jej pełna przepychu suknia w hiszpańskim stylu to dzieło Bizuu.

9 z 10

Eva Longoria-Baston

Eva Longoria-Baston

Eva Longoria-Baston wybrtała prostą, ale powalającą suknię projektu przyjaciółki, Victorii Beckham.

10 z 10

Ciara

Ciara

Ciara wzięła ślub w królewskiej kreacji Roberto Cavalli z kilkunastometrowym trenem.

Komentarze