Jakie szpilki będą modne wiosną 2017? W tym sezonie na moment zapominamy o klasyce na rzecz bogato zdobionych butów, które są na pierwszym planie w stylizacji. Na jakie modele warto postawić?

Reklama

Modne szpilki na wiosnę i lato 2017

W sezonie wiosna-lato 2017 buty mają rzucać się w oczy! Szpilki muszą błyszczeć, posiadać ozdoby lub mocny kolor. W tym sezonie swój czas będą miały przede wszystkim kolorowe szpilki. Sięgamy w szczególności po te w mocnych, intensywnych kolorach na czele z fuksją, kobaltem, kolorem pomarańczowym lub żółtym (ten kolor szpilek wybrały ostatnio Hanna Lis oraz Karolina Szostak). Warto wybierać także buty, które łączą w sobie kilka mocnych kolorów np. różowy i pomarańczowy. W trendach będą również szpilki w kolorowe wzory, a przede wszystkim pokryte ultramodnymi kwiatami. Warto szukać szpilek z modnymi biżuteryjnymi dodatkami, kokardami, naszywkami czy nawet futrzanymi pomponikami.
Zobacz także: Jak nosić białe buty? Z czym je łączyć?

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Giambatitista Valli - wiosna-lato 2017Nadal bardzo modne pozostają buty z wiązaniem wokół kostki, które na ten sezon proponują Kenzo, J.W. Anderson Etro czy Altuzarra. Z powodzeniem możemy sięgać również po buty odkrywające piętę lub palce - w takich widzieliśmy ostatnio Annę Wendzikowską na prezentacji nowej kolekcji marki Top Secret. Ponadto w tym sezonie na pierwszym planie znajduje się także sam obcas - im bardziej dziwny, fikuśny i niestandardowy, tym lepiej! Przegląd najmodniejszych modeli butów na wiosnę z wiosenno-letnich kolekcji sieciówek znajdziesz w naszej galerii.

Gwiazdy w modnych szpilkach na wiosnę

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan nosi najmodniejsze buty sezonu. Cena? Pozytywnie cię zaskoczy!

Reklama
Reklama
Reklama