klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
zmysłowa kobieta
Moda

5 atrybutów zmysłowej i uwodzicielskiej kobiety

Przyciąga spojrzenia, intryguje, nie sposób przejść obok niej obojętnie - każda z nas czasem chciałaby się wcielić w wizerunek kobiety zmysłowej i uwodzicielskiej. Oto 5 rzeczy, które pomogą go wypracować.
Ewelina Błeszyńska
grudzień 09, 2015

Intrygujące oko, seksowna sukienka lub perfekcyjne szpilki to tylko niektóre z rzeczy, które pomogą stworzyć aurę kobiety zmysłowej i szalenie intrygującej. Jakie są pozostałe atrybuty uwodzicielki, które warto mieć w zanadrzu?

1 z 5

Zmysłowe ciało – odsłonięte ramiona

Zmysłowe ciało – odsłonięte ramiona

Nie dekolt, który często wygląda zbyt wyzywająco, a odsłonięte ramiona lub plecy tworzą zmysłowy i uwodzicielski wizerunek. Bluzka czy sukienka subtelnie odkrywająca linię ramion pozostawia wiele miejsca dla wyobraźni, ale mimo to dodaje nam sensualności i powabu. Nadmierne odsłanianie ciała nigdy nie będzie kojarzone z wyczuciem stylu.

2 z 5

Intrygujące oczy – idealna maskara

Intrygujące oczy – idealna maskara

Jest wiele rzeczy, które pomogą nam stworzyć intrygujący wizerunek, ale nic nie działa tak, jak idealnie podkreślone oko. Zmysłowe, przyciągające wzrok, uwodzicielskie. A taki efekt zawsze zagwarantuje idealna maskara. Perfekcyjnie wytuszowane rzęsy mogą być często nie tylko podstawą makijażu, ale także całej stylizacji. Zmysłowa kobieta to ta, której wszyscy patrzą przede wszystkim prosto w oczy.

3 z 5

Kobieca garderoba – czerwona sukienka

Kobieca garderoba – czerwona sukienka

Czerwień - kolor od lat wskazywany za najbardziej seksowny oraz zmysłowy. Kolor ten to także pewnego rodzaju recepta na kobiecą stylizację, która przyciąga wzrok oraz ogólny zachwyt. Idealna czerwona sukienka to część garderoby, którą otacza pewnego rodzaju magia – idealnie skrojona i podkreślająca kształty jest wprost stworzona do wykreowania zmysłowej aury.

4 z 5

Zmysłowy chód – perfekcyjne szpilki

Zmysłowy chód – perfekcyjne szpilki

Mężczyźni nie bez powodu uwielbiają, kiedy kobiety noszą szpilki. Wyglądamy w nich szalenie kobieco, zmysłowo i elegancko. Ale nie każda para butów na wysokim obcasie pomoże nam stworzyć wizerunek zmysłowej kobiety. Tu niezbędne są szpilki idealne – te, w których chodzimy zgrabnie, dodają nam pewności siebie i doskonale pasują do naszego stylu. Taka idealna para szpilek to swego rodzaju tajna broń, która powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety.

5 z 5

Otulające okrycie – futro

Otulające okrycie – futro

Pomyślcie przez chwilę, jak wyobrażacie sobie okrycie wierzchnie uwodzicielskiej kobiety. Nam na myśl natychmiast przychodzi elegancki płaszcz lub futro. Ale po chwili zastanowienia dochodzimy do wniosku, że to futro (ale zawsze sztuczne) doskonale koresponduje z wizerunkiem kobiety intrygującej, zagadkowej, przykuwającej wzrok. Otulające futro w czarnym kolorze w połączeniu z uwodzicielskim spojrzeniem i czerwoną szminką to według nas przepis na kobiecy look, która sprawdzi się zawsze.

Komentarze