klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
torebki damskie
Moda

5 modeli torebek, które nigdy nie wyjdą z mody

Torebka to jeden z tych dodatków, w który zdecydowanie warto inwestować. Ponadczasowe modele (jak kultowa Birkin od Hermes) są modne od lat, a ich wartość z roku na rok jest coraz większa. Prezentujemy 5 typów torebek, które nigdy nie wyjdą z mody.
Ewelina Błeszyńska
styczeń 22, 2016

Akcesoria są dziedziną dość odporną na chwilowe trendy jednego sezonu. Choć co jakiś czas pojawia się nowa "it bag", za którą szaleją wszyscy, najlepiej inwestować w zakup torebki, która będzie modna przez lata. O jakich modelach mowa?

Przeczytaj również 5 błędów, które popełniasz podczas zakupu torebki.

1 z 5

Pikowana torebka na łańcuszku

Pikowana torebka na łańcuszku

Pikowana torebka jest idealna zarówno do sportowych, jak eleganckich stylizacji, także tych wieczorowych. Pikowane torebki wzorowane na kultowych torebkach od Chanel są modne już od wielu lat, co jakiś czas powracają w nowej formie i z pewnością nigdy nie wyjdą z mody.

2 z 5

Duży shopper

Duży shopper

Shoppery w wersji XXL są bardzo praktyczne, pojemne i idealne na co dzień. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie są niezwykle popularne i jesteśmy pewne, że nie zmieni się to w najbliższym czasie.

3 z 5

Listonosza na pasku

Listonosza na pasku

Małe torebki na pasku są bardzo poręczne, uniwersalne i pasują do wszystkiego. Te gładkie, w klasycznym stylu bez wątpienia będą modne przez lata.

4 z 5

Elegancki kuferek

Elegancki kuferek

Jeśli poszukujecie eleganckiej torebki na lata najlepszym wyborem będzie klasyczny kuferek w stylu kultowej torebki Birkin. Tego rodzaju torebki dodadzą smaku każdej stylizacji.

5 z 5

Torebka o trapezowym kształcie

Torebka o trapezowym kształcie

Trapezowe torebki z krótkimi uszami do noszenia na przedramieniu to zdecydowanie pewna inwestycja - to od lat jedne z najpopularniejszych toreb na co dzień i z pewnością w najbliższym czasie się to nie zmieni.

Komentarze