klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
wpadki złote globy
Moda

5 największych stylizacyjnych wpadek na Złotych Globach

Na wczorajszej ceremonii rozdania Złotych Globów nie wszystkie gwiazdy zaprezentowały udane stylizacje. Kto zawiódł w największym stopniu?
Ewelina Błeszyńska
styczeń 11, 2016

Po liście najlepiej ubranych gwiazd na ceremonii rozdania Złotych Globów, prezentujemy zestawienie nie do końca korzystnych stylizacji gwiazd. Czyją stylizację możemy określić mianą wpadki? Zobaczcie w naszej galerii.

1 z 5

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria przyzwyczaiła nas do świetnych stylizacji na czerwonym dywanie, ale na wczorajszej gali zdecydowanie nie zachwycała. Nie chodzi tu nawet o nietrafione ozdoby na sukni, ale o krzywdę jaką kreacja zrobiła sylwetce Evy. Gwiazda jest dość niska, a ta suknia tylko to potwierdziła i dodatkowo poszerzyła aktorkę.

2 z 5

Olivia Palermo

Olivia Palermo

Po ikonie stylu za jaką uważana jest Olivia Palermo moglibyśmy się spodziewać naprawdę zachwycającej stylizacji, było jednak inaczej. Celebrytka zdecydowała się na obszerną sukienkę, w której trudno wyglądać korzystnie. Najbardziej razi jednak zły dobór stroju do okazji - Palermo wybrała koktajlową sukienkę, choć na gali obowiązywały kreacje wieczorowe.

3 z 5

Emilia Clarke

Emilia Clarke

Emilia Clarke, jedna z największych gwiazd "Gry o tron" pojawiła się w bardzo rozczarowującej kreacji. W obszernej sukni od Valentino filigranowa aktorka dosłownie zniknęła. Przytłoczona falbanami, zdobieniami i dużą ilością materiału aktorka nie wyglądała korzystnie. W delikatnej, lekkiej sukni podkreślającej jej dziewczęcą urodę z pewnością prezentowałaby się ciekawiej.

4 z 5

Kate Hudson

Kate Hudson

Kate Hudson na wczorajszą ceremonię wybrała odważną kreację od Michaela Korsa i był to bardzo zły wybór. Suknia kojarzyła się ze stylem lat 90., ale w wydaniu, o którym większość z nas chciałaby zapomnieć. Suknie odsłaniała zbyt wiele, źle wyglądała na zdjęciach. Choć Kate bezapelacyjnie ma predyspozycje, by nosić suknie z takimi wycięciami, figurę mogła podkreślić w bardziej elegancki sposób.

5 z 5

Rachel McAdams

Rachel McAdams

Suknie w kwiatowy wzór to bardzo niebezpieczny wybór na czerwony dywan - zazwyczaj porównywane są do zasłon lub... tapicerek. Niestety stylizacja Rachel McAdams się nie broni - na tle innych kreacji na czerwonym dywanie gwiazda prezentowała się bardzo przeciętnie.

Komentarze