klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

7 obiecujących polskich blogerek, które warto śledzić

Polska blogosfera modowa to nie tylko Maffashion, Jemerced czy Charlize Mystery. Istnieje wiele ciekawych blogów, które warto śledzić mimo tego, że nie należą do najpopularniejszych. W naszym zestawieniu znajdziecie 7 polskich blogów prowadzonych na bardzo wysokim poziomie. Przekonajcie się kogo warto śledzić.
Ewelina Błeszyńska
listopad 27, 2015

Mnogość jaką charakteryzuje się obecnie blogosfera modowa powoduje, że wiele ciekawych blogów pozostaje niezauważonych lub zupełnie niesłusznie nie zyskuje dużej liczby śledzących. Z tego powodu wybrałyśmy obiecujące polskie blogerki, które naszym zdaniem zasługują na większą uwagę. Kto znalazł się w naszym zestawieniu? Zobaczcie w galerii!

1 z 7

So in carmel

So in carmel

Karolina z bloga "So in carmel" niezmiennie zachwyca nas swoimi prostymi, a jednocześnie ciekawymi stylizacjami. Świetnie potrafi łączyć klasykę z nowoczesnością i najnowszymi trendami. Dzięki temu nigdy nie wygląda na przebraną, a wręcz przeciwnie - stylowo i nonszalancko.

Więcej stylizacji blogerki znajdziesz na blogu "So in carmel".

2 z 7

PaniAga

PaniAga

Blog "PaniAga" to niezgłębione źródło inspiracji do tworzenia codziennych outfitów. Założycielka bloga - Agnieszka doskonale łączy współczesną modę ze stylistyką poprzednich dekad. My, szczególnie uwielbiamy jej stylizacje w klimacie lat 70.

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu "PaniAga".

3 z 7

Style On

Style On

Kinga, która prowadzi stronę "Styl on" doskonale wie, że siła leży w prostocie. Jej nowoczesne, casualowe stylizacje mogłybyśmy oglądać bez końca. Blogerka niezwykle umiejętnie łączy ubrania o kroju oversize oraz klasyczne fasony. Brawa!

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu " Style On".

4 z 7

Mesmerize Fashion

Mesmerize Fashion

"Mesmerize Fashion" to kolejny blog promujący minimalizm w modzie, który zdecydowanie zasługuje na uwagę. Autorka każdą stylizacją udowadnia, że prostota wcale nie musi być nudna, a odpowiednio zestawione "basicowe" ubrania mogą tworzyć nietuzinkową całość.

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu "Mesmerize Fashion".

5 z 7

Shiny Syl

Shiny Syl

Zawsze uśmiechnięta i zawsze świetnie ubrana. Sylwia, która prowadzi bloga "Shiny Syl" niezmiennie zachwyca nas ciekawymi, ale nieprzekombinowanymi stylizacjami.

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu "Shiny Syl".

6 z 7

Fashion Mugging

Fashion Mugging

Zawsze szykowna, nowoczesna i pełna klasy. Autorka bloga "Fashion Mugging" potrafi stworzyć wyjątkowe stylizacje z najbardziej podstawowych części garderoby. Nigdy nie sili się na oryginalność, a mimo to wygląda ciekawie.

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu "FashionMugging".

7 z 7

Horkruks

Horkruks

Laura, autorka bloga "Horkruks" to mistrzyni minimalistycznych stylizacji. Na jej blogu znajdziemy wiele outfitów inspirowanych modą lat 90. oraz w klimacie normcore. Za każdym razem kiedy odwiedzamy stronę Laury jesteśmy pod wrażeniem nie tylko świetnych zdjęć i stylizacji, a przede wszystkim wyjątkowej urody blogerki.

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu "Horkruks".

Komentarze