klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
Moda

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmową. Odważyła się na osobiste wyznanie

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do show-biznesu. W czwartkowy wieczór dziennikarka pojawiła się na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”, gdzie podczas wystąpienia zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Takich słów nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
marzec 06, 2020

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni jest coraz bardziej aktywna zawodowo. Znana prezenterka i wdowa po tragicznie zmarłym producencie filmowym Piotrze Woźniaku-Staraku, w czwartkowy wieczór, 5. marca, choć nie zdecydowała się jeszcze stanąć na ściance, postanowiła zapowiedzieć pokaz premierowy z udziałem gwiazd najnowszego filmu Jana Komasy, „Sala samobójców. Hejter”.  Ku zaskoczeniu widowni, podczas wystąpienia, gwiazda TVN zdecydowała się na niezwykle osobiste zwierzenie.

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Pomimo iż podczas wydarzenia Agnieszka Woźniak-Starak ani razu nie stanęła na ściance, ani nie chciała rozmawiać z dziennikarzami, to zaskoczyła wszystkich swoim olśniewającym wyglądem oraz wymownym przemówieniem zapowiadającym emisję filmu mającego za zadanie nagłośnić problem hejtu w sieci. Dziennikarka podczas wzruszającej przemowy nawiązała do bieżących wydarzeń i przyznała, że hejt jest groźniejszy niż koronawirus.

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała ze sceny Agnieszka Woźniak-Starak.

Na tę okazję gwiazda TVN wybrała skórzany, oversizowy, połyskujący garnitur w kolorze głębokiej czerni oraz delikatny makijaż. Całość stylizacji dopełnił ciężki naszyjnik stylizowany na czarny łańcuch.

Zdjęcia: ONS                                  

Agnieszka Woźniak-Starak nie była jedyną gwiazdą, która tego wieczoru postawiła na czerń. Większość celebrytów, prawdopodobnie chcąc uhonorować pogrzeb Pawła Królikowskiego, również zdecydowała się na ciemne stylizacje.

Gwiazdy na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Czwartkowa premiera najnowszego filmu Jana Komasy, „Sala samobójców. Hejter” przyciągnęła wiele najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Nie zabrakło Julii Wieniawy, Agaty Kuleszy, Anny Kalczyńskiej, Agnieszki Holland, Dominiki Kulczyk, Katarzyny Warnke, czy Piotra Stramowskiego.

Pomimo, że większość z przybyłych celebrytów zdecydowała się na czerń, na czerwonym dywanie najbardziej lśnił odtwórca głównej roli – Maciej Musiałowski, który tego wieczoru postawił na biały total look, wybierając biały garnitur, zestawiony z białą koszulą  i muszką. Na śnieżnobiały kolor skusiła się również grająca w  „Sali samobójców. Hejter”główną rolę kobiecą , Vanessa Aleksander oraz aktorka Karolina Sawka.

W naszej galerii znajdziecie stylizacje gwiazd z premiery „Sala samobójców. Hejter”. Kto wyglądał najlepiej?

Zdjęcie: ONS

1 z 5

Julia Wieniawa na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Julia Wieniawa na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
2 z 5

Maciej Musiałowski i Karolina Sawka na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Maciej Musiałowski i Karolina Sawka na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
3 z 5

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na „Sala samobójców. Hejter”

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na „Sala samobójców. Hejter”
4 z 5

Vanessa Aleksander na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Vanessa Aleksander na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
5 z 5

Anna Kalczyńska na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”

Anna Kalczyńska na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
Komentarze
prowadzący program DDTVN
ONS
Newsy Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśko w DDTVN. Takiego duetu dawno nie było!
Nowa para prowadzących to spora niespodzianka. Tym razem program "Dzień Dobry TVN" poprowadzą dwie kobiety!
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Odejście najpierw Piotra Kraśko, a później Kingi Rusin z porannego programu TVN było dla nas sporym szokiem. Bardzo ceniona przed widzów para prowadzących zostawiła po samo smutek i... dziurę w grafiku. Stacja pilnie musiała znaleźć dla nich zastępstwo. W końcu ogłoszono, że nowymi prowadzącymi program "Dzień Dobry TVN" będą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga .         View this post on Instagram                       A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) on Jun 21, 2020 at 12:54am PDT Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji! Ewę Drzyzgę przez 16 lat (od 2000 do 2016 roku) prowadziła "Rozmowy w toku", a od 2017 roku jest gospodynią medycznego talk show "36,6 °C" . Agnieszki Woźniak-Starak nikomu raczej nie trzeba przedstawiać i podejrzewamy, że właśnie jej obecność w DDTVN wzbudzi najwięcej emocji.         View this post on Instagram                       A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on Aug 30, 2020 at 5:16am PDT Woźniak-Starak wraca do telewizji po ponad rocznej przerwie . Prezenterka, która ze stacją TVN jest związana od 2013 roku, zniknęła z ekranów telewizorów po tragicznej śmierci swojego męża – Piotra Woźniaka-Staraka . Wcześniej, z dużym powodzeniem, prowadziła programy "Ameryka Express",  "Stylowy magazyn" (w TVN...

Przeczytaj