Anna Lewandowska na co dzień wybiera wygodne stylizacje, ale kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, zawsze zaskakuje w ultra kobiecych kreacjach. Trenerka i prywatnie żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że bardzo ceni sobie projekty od Magdy Butrym i często to w nich prezentuje się na czerwonym dywanie. Tak było tym razem. Zobaczcie sami!

Reklama

Anna Lewandowska w odważnej czarnej sukni, ale ten dodatek przykuł uwagę wszystkich

Anna Lewandowska nie ukrywa, że w Hiszpanii czuje się jak w domu i wygląda na to, że powoli bierze udział w tamtejszych show-biznesowych wydarzeniach. Ostatnio trenerka była jednym z gości na charytatywnej gali "People in red" i na tę okazję wybrała ekstrawagancką, czarną sukienkę projektu Magdy Butrym. Ten model kosztuje 8,1 tys. zł, a Anna Lewandowska wyglądała w niej spektakularnie.

Instagram / @annalewandowska

Trenerka uzupełniła stylizację czerwonymi dodatkami. Uwagę zwraca czerwień na paznokciach, która idealnie komponuje się z torebką w kształcie serca "Le Coeur Mini" Alaia za ponad 2 tys. zł. Do tego pozłacany pierścionek z czerwoną emalią polskiej marki Berries&Co za 459 zł.

Instagram / @annalewandowska
Reklama

Tak Anna Lewandowska prezentowała się na ściance w Hiszpanii. Niebawem będzie tam stałym bywalcem na czerwonym dywanie?

Instagram / @annalewandowska
Instagram / @annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama