klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Bal Dziennikarzy 2019: stylizacje gwiazd
Moda

Bal Dziennikarzy 2019: zjawiskowe Rusin i Wendzikowska, ale to Rozenek-Majdan skradła całe show

Na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiła się cała plejada gwiazd. Niektóre celebrytki zachwycały odważnymi stylizacjami, inne postawiły na klasyczny minimalizm. Nie obyło się też bez wpadki.

Charytatywny Bal Dziennikarzy jest jedną z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie. To właśnie na tym evencie możemy podziwiać kreacje godne rozdania Oscarów, a celebrytki prześcigają się w tym, która z nich założy bardziej wymyślną suknię. Na czerwonym dywanie możemy podziwiać dziennikarzy, polityków i osoby związane z polskim show-biznesem, a wszystko w szczytnym celu - nadrzędnym zadaniem imprezy jest pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Pomimo, że 19.  Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się po raz ostatni, to w sobotni wieczór w Auli Politechniki Warszawskiej i zjawiła się na niej prawdziwa śmietanka towarzyska polskiej polityki i show-biznesu. Wśród gwiazd nie zabrakło Agaty Młynarskiej, Anny Kalczyńskiej, Moniki Olejnik, Darii Ładochy, Małgorzaty Rozenek-Majdan, czy Lary Gessler.

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Stylizacje gwiazd na 19.  Charytatywnym Bal Dziennikarzy

Na tegorocznej imprezie bez dwóch zdań dominowało złoto. Wiele gwiazd postawiło również na biel oraz klasyczną czerń. Do najelegantszych gwiazd wieczoru z pewnością można zaliczyć Kingę Rusin, która postawiła na romantyczną długą suknię z prześwitami w kolorze pudrowego różu. Całość stylizacji dopełniały retro kolczyki w tym samym kolorze oraz białe futerko. Świetnie wyglądała również Gabi Drzewiecka w cudownie odbijającej światła reflektorów sukni z trenem w kolorze różowego złota.

Na uznanie zasługuje także odważna stylizacja Moniki Ojelnik. Gwiazda TVN postawiła na zjawiskową białą suknię z rozcięciem do uda, jednak bezsprzecznie uwagę przykuwały bufiaste rękawy oraz głęboki dekolt zabudowany czarnym napisem „LOVE”, a także czarna torebka w kształcie serca z kolekcji  Louis Vuitton.

Na Charytatywnym Balu Dziennikarzy nie obyło się też bez wpadki. Choć to właśnie spektakularna, bało-czarna suknia z rozbudowanym dołem Małgorzaty Rozenek-Majdan skradła całe show, to sprawiła gwieździe niemałe kłopoty. Kreacja, której nie powstydziłaby się nawet sama Lady Gaga, najwyraźniej miała zbyt obszerny tren, nad którym celebrytka nie mogła zapanować. My jednak podziwiamy ten wybór. Nie każdy byłby na tyle odważny, by założyć podobną suknię.

W naszej galerii znajdziecie najbardziej pamiętne stylizacje tegorocznego Balu Dziennikarzy. 

Zdjęcia: ONS

1 z 7

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
2 z 7

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska
3 z 7

Barbara Pasek

Barbara Pasek
4 z 7

Lara Gessler

Lara Gessler
5 z 7

Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka
6 z 7

Kinga Rusin

Kinga Rusin
7 z 7

Monika Olejnik

Monika Olejnik
Komentarze