klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Basia Kurdej-Szatan wybiera suknię ślubną! Nie dla siebie...

Dla swojej bohaterki w serialu „W rytmie serca":) Nasza redakcja zdecydowanie wybrała suknię ślubną, którą powinna wybrać Basia Kurdej-Szatan dla serialowej Marysi. A wy?
Aneta Wikariak
listopad 02, 2017

Bohaterka grana przez Basię Kurdej-Szatan w serialu w „W rytmie serca" szykuje się do ślubu. Serialowa Marysia ma wyjść za Roberta (Piotr Polk). Jak każda panna młoda szuka idealnej sukni ślubnej. Wybór tej najważniejszej sukni w życiu rozpala wyobraźnię wielu kobiet! Na Forum Wizaż.pl wizażanki opisują swoje suknie ślubne marzeń (są wśród nich tradycyjne, krótkie, błękitne...).

Bohaterka Basi Kurdej-Szatan ma dwie do wyboru: suknię z tiulową spodnicą w kolorze ecru oraz  białą, elegancką prostą, bez żadnych ozdób, przylegającą do ciała w stylu retro. Suknię z tiulową spódnicą podziwialiśmy w  tym roku na ślubie Marii Sadowskiej - kreację piosenkarki stworzyła Lidia Kalita. Prostą, klasyczna wybierały m.in. Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Zielińska. A może bohaterka Basi Kurdej-Szatan powinna się zdecydować na dwie kreacje jak Małgorzata Rozenek-Majdan, która na ślubie miała bogato zdobioną kreację, a na wesele zdecydowała się na prosty model?

A moze serialowa bohaterka Basi Kurdej-Szatan będzie lepiej wyglądać w prostym modelu?

Którą suknię powinna wybrać serialowa Maria na swój ślub? Redakcja Wizaż.pl woli białą, prostą suknię. Zachwyciło nas też, że zamiast klasycznych białych pantofli, Basia Kurdej-Szatan wybrała czółenka w kolorze nude.

Zobaczcie w galerii jak wyglądają suknie Basi Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca" i napiszcie, jak wygląda Wasz ideał sukni ślubnej. Gdzie znalazłyście najpiękniejszą suknię ślubną lub gdzie jej szukacie?

1 z 4

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
2 z 4

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Ten model sukni ślubnej jest dla panny młodej, która chce by kreacja była też seksowna. Czy pasuje Basi Kurdej-Szatan?

3 z 4

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Zachwyciły nas pantofle w kolorze nude, które Basia Kurdej-Szatan zalożyła do białej sukni ślubnej

4 z 4

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Rozpuszczone czy upięte? Jaka fryzura waszym zdaniem pasuje do takiej sukni ślubnej i urody Basi Kurdej-Szatan?

Komentarze