klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
joanna krupa makijaż fryzura
Moda

Biżuteria za milion złotych i TEN dekolt. O sukni Joanny Krupy mówią wszyscy

Joanna Krupa nie stroni od pokazywania ciała, ale na wczorajszym pokazie Dawida Wolińskiego odsłoniła naprawdę wiele. Czy to jedna z najodważniejszych kreacji w jej karierze?
Ewelina Błeszyńska
czerwiec 01, 2017

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego zaskoczyła bardzo odważną stylizacją. Gwiazda na wczorajszy wieczór wybrała czarną suknię z wycięciem oraz z oryginalnym dekoltem, który mocno eksponował biust. Suknia posiadająca prześwity pojawiła się także na wybiegu podczas pokazu Dawida Wolińskiego. Suknia modelki na wybiegu całkowicie eksponowała biust, z kolei suknia Joanny Krupy posiadała transparentny materiał, dzięki czemu wykończenie dekoltu było bardziej subtelne. 

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Joanna Krupa w sukience z odważnym dekoltem

Joanna Krupa często stawia na czerwonym dywanie na seksowne stylizacje i wielokrotnie wybierała suknie eksponujące dekolt. Jednak najnowsza stylizacja gwiazdy z pewnością była jedną z najbardziej odważnych w jej karierze. Do ekstrawaganckiej sukni modelka dobrała klasyczne sandałki oraz biżuterię wartą bagatela milion złotych. Więcej zdjęć stylizacji Joanny znajdziecie w naszej galerii - myślicie, że modelka pokazała za dużo czy wręcz przeciwnie? 

Zobacz także: Joanna Krupa i Edyta Górniak w identycznych stylizacjach. Jedna z nich pokazała się bez makijażu...

1 z 3

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

Suknia, w której na pokazie pojawiła się Joanna Krupa posiadała nie tylko odważny dekolt, ale także wysokie wycięcie eksponujące nogę. Modelka dawno nie pojawiła się w kreacjach tak mocno eksponujących ciało. Czyżby powracała do starego wizerunku? 

2 z 3

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

Suknia z nietypowymi prześwitami na biuście to projekt Dawida Wolińskiego. Joanna dobrała do niej klasyczne sandałki z cienkimi paseczkami. 

3 z 3

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego

W stylizacji Joanny Krupy uwagę przyciągał nie tylko dekolt, ale także... biżuteria z brylantami. Joanna miała na sobie kolczyki, pierścionki i bransoletkę M&M Gold o wartości... miliona złotych! 

Komentarze