klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Celebryci na parkiecie. Tancerze, którzy stali się gwiazdami

Temat najgłośniejszego w Polsce tanecznego show odżył wraz z publikacją listy osób, które zatańczą w kolejnej, jesiennej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Problem z produkcją polega jednak na tym, że często bardziej znane są nam nazwiska tancerzy aniżeli gwiazd.
Aleksandra Wójcik
lipiec 22, 2016

Olga Kalicka, Karolina Gorczyca, Ewa Błachnio, Misheel Jargalsaikhan, Mariola Bojarska-Ferenc, Urszula Dębska, Kamil Mokrzycki, Mikołaj Roznerski, Tomasz Ciachorowski, Paweł Domagała, Adam Zdrójkowski i Andrzej Wrona – jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom serwisów plotkarskich, dokładnie ta 12-tka weźmie udział w najnowszej edycji programu.

Czytaj też:  Sportowy szyk: w stylu Anny i Roberta Lewandowskich

Część nazwisk być może nic nam nie mówi, ale za to nie miałybyśmy raczej problemów z rozpoznaniem tancerzy, którzy sami zyskali miano gwiazd. Przed wami sześciu profesjonalnych tancerzy, którzy spróbowali swoich sił na nieco innych polach i – sądząc po zainteresowaniu ich kolejnymi dokonaniami – nieźle na tym wyszli.

Czytaj też:  Styl Beaty Kozidrak: hollywoodzki glamour czy festiwalowy kicz?

1 z 6

Ewa Szabatin

Ewa Szabatin

Chociaż Ewę Szabatin pamiętamy głównie z programu „Taniec z gwiazdami”, tancerka chętnie korzysta z zaproszeń na imprezy i pozuje na ściankach.

Gwiazda parkietu postanowiła spróbować swoich sił w projektowaniu mody, ale raczej – mówiąc delikatnie – z niewielkimi sukcesami. Jednak zainteresowanie jej życiem chyba nie maleje, bo wiosną rozpisywano się o jej bajecznym, romantycznym ślubie na Malediwach.

2 z 6

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Kolejna gwiazda, której popularność przyniósł „Taniec z gwiazdami”, nie tak dawno temu dała się nam poznać jako wedding planner. Jesienią ubiegłego roku została gospodynią programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” emitowanego przez TVN Style.

Wprawdzie popularnością nie dorównuje Agnieszce Hyży, ale nie da się ukryć, że Izabela Janachowska wykorzystała swoje pięć minut.

3 z 6

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

To kolejny tancerz, który postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Do swoich medialnych sukcesów Stefano Terrazzino może zaliczyć m.in. zwycięstwo w trzeciej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Obecnie koncentruje się on na karierze muzycznej – podczas urlopu na Sycylii, jaki spędza razem z Anetą Zając, postanowił skupić się na kręceniu teledysku do swojej piosenki.

4 z 6

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Zasłynął jako tancerz z „Tańca z gwiazdami” i założyciel sieci szkół tańca, a po trzech latach od pierwszej edycji programu – mąż Katarzyny Cichopek. Chociaż ostatnio najgłośniej mówiło się o ich długach i problemach w związku, teraz sieć obiegają zdjęcia z ich wspólnych wakacji na Mazurach.

5 z 6

Anna Głogowska

Anna Głogowska

Anna Głogowska była związana z „Tańcem z gwiazdami” od początku istnienia polskiej edycji programu, najpierw jako tancerka, a później prowadząca. Program umożliwił jej więc nie tylko rozwój kariery tanecznej, ale i spróbowanie się w roli prezenterki telewizyjnej.

Na początku roku tancerka odeszła z programu, a jej miejsce zastąpiła Paulina Sykut-Jeżyna.

6 z 6

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Pochodząca z Kielc tancerka wzięła udział w programie już w 2005 roku, ale w przyszłości miało okazać się, że jej skrytym marzeniem jest coś innego – aktorstwo. Edyta Herbuś nie tylko chętnie przyjmuje nowe role, ale też pozuje na ściankach.

Ostatnimi czasy pisało się o niej głównie w kontekście związku z Mariuszem Trelińskim. Kryzys, o który ich podejrzewano, raczej już zażegnany. Para jest właśnie po wspólnym urlopie w Toskanii.

Komentarze