klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Chcesz poczuć się jak Anastasia Steel? Jest już bielizna inspirowana "Ciemniejszą stroną Greya"! ZDJĘCIA

Marzysz o doznaniach niczym z książki o Greyu? Zazdrościsz Anastasii? Poczuj się jak ona w... bieliźnie zainspirowanej właśnie tym filmem.
Agnieszka Pulikowska
wrzesień 30, 2016

Pamiętacie, ile emocji wzbudzała pierwsza część trylogii, w której zostały opisane losy związku Anastasii i Christiana? Kobiety czytające ją z wypiekami na twarzy można było zobaczyć dosłownie w każdym miejscu: w restauracji, autobusach, parkach. Potem nerwowe wyczekiwanie na ekranizację. Ach, co to były za kolejki po bilety! Cóż, film niektórym się podobał, inni się zawiedli, ale producenci i tak doszli do wniosku, że warto, aby na ekranach kin zagościła także kolejna część historii tego związku. Stała się ona również inspiracją do zaprojektowania całej kolekcji bielizny.

Marka Coco de Mar we współpracy z autorką słynnej trylogii- EL James, stworzyła kolekcję bielizny erotycznej, która oddaje seksualne przebudzenie głównej bohaterki, które następuje w "Ciemniejszej stronie Greya".

Kolekcja jest podzielona na 6 części: Red Room, Escala, Masquerade, Goddess, Steele, i Anastasia. Każda z nich jest związana z częścią książki i etapem podejmowania dominującej roli bohaterki w relacji z ukochanym.

Autorzy kolekcji chcieli wzmocnić w paniach poczucie kobiecości. Bielizna dostępna jest w kolorze czarnym, czerwonym, fioletowym i oczywiście nie brakuje koronek oraz pasów.

Zobaczcie naszą galerię! I jesteśmy bardzo ciekawe, czy wam się taka bielizna podoba?

Zobaczcie także:  Mamy CAŁY zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"!

Foto:  EastNews

1 z 3

Czarno-szary komplet z pończochami

Czarno-szary komplet z pończochami
2 z 3

Czerwone body z wycięciami

Czerwone body z wycięciami
3 z 3

Czarny zestaw bielizny z pończochami

Czarny zestaw bielizny z pończochami
Komentarze