klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
modelka bikini
Moda

Chcesz wyglądać seksownie na zdjęciach w bikini? Gwiazdy Instagrama mają na to prosty patent

Nie musisz mieć wyjątkowo dużego biustu czy wydatnych pośladków, żeby zachwycać modną teraz sylwetką klepsydry. W odpowiednim kostiumie kąpielowym zrobisz furorę na każdej plaży i przy każdym basenie.
Matylda Nowak
lipiec 17, 2018

Żeby uzyskać modną sylwetkę w kształcie klepsydry, nie potrzeba interwencji chirurga plastycznego. Zamiast zmieniać wielkość swoich piersi czy pośladków, możemy po prostu zmienić... rozmiar noszonego przez nas kostiumu kąpielowego. Dzięki przymałemu kostiumowi, opięte nim kobiece krągłości wydają się być większe i zdaniem wielu - jeszcze bardziej seksowne.

Zobacz także: Ten kostium kąpielowy to hit internetu. Niesamowite, jak bardzo wyszczupla sylwetkę

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Mniej znaczy więcej?

Patent z przymałym kostiumem z dużym powodzeniem stosuje brytyjska modelka Demi Rose Mawby. 23-latka niewątpliwie ma spory biust, niemałą pupę i wąską talię. Ale tycie kostiumy z mocno wyciętymi majtkami, w które wbija się ponętna brunetka, sprawiają, że to, co jest u niej duże, wydaje się być jeszcze większe. Takie ściskanie kobiecych krągłości przymałym bikini nie jest może zbyt eleganckie, ale niewątpliwie ma wielu amatorów. Preferującą przyciasne kostiumy kąpielowe Demi Rose obserwuje na Instagramie ponad 7 milionów ludzi.

Podobny pomysł na autoprezentację mają inne słynne modelki bikini, np. Kate Upton i Emily Ratajkowski.

Zobacz także: Pupa Kim Kardashian to nie zasługa chirurga, a tego ćwiczenia? Jest wyjątkowo skuteczne!

A wy co myślicie o zdjęciach w tycim bikini - rzeczywiście dodają seksapilu?

Zdjęcia: Instagram

1 z 4

Modelka w za małym kostiumie kąpielowym

Modelka w za małym kostiumie kąpielowym
instagram.com/demirosemawby https://www.instagram.com/p/BikzaABFkm6/?taken-by=demirosemawby

23-letnia Demi Rosa Mawby sławna stała się dzięki swojemu krótkiemu związkowi z byłym chłopakiem Kylie Jenner - Tygą. Ale popularność zaczęła zdobywać jeszcze w liceum, publikując na Instagramie swoje ponętne selfiki.

2 z 4

Im mniejszy stanik, tym większy biust

Im mniejszy stanik, tym większy biust
instagram.com/demirosemawby https://www.instagram.com/p/BGAt1mAMxhM/?taken-by=demirosemawby

Instagram Demi Rose wypełniony jest jej zdjęciami w skąpych strojach. 23-latka preferuje zwłaszcza kostiumy kąpielowe - najlepiej trochę za małe. Dlaczego? Bo spory biust Brytyjki ściśnięty za małym stanikiem sprawia wrażenie jeszcze większego. 

3 z 4

Liczy się rozmiar i fason

Liczy się rozmiar i fason
instagram.com/demirosemawby https://www.instagram.com/p/BXEBPlSF-Lm/?taken-by=demirosemawby

By jej ponętne kobiece krągłości robiły jeszcze większe wrażenie, Demi Rose wybiera kostiumy w odpowiednim rozmiarze i o odpowiednim fasonie. Biustonosz dość małe miseczki, a majtki muszą być wysoko wycięte.

4 z 4

Niezawodne bikini

Niezawodne bikini
instagram.com/demirosemawby https://www.instagram.com/p/BPgPcVkAk3r/?taken-by=demirosemawby

Majtki od bikini można dzięki cienkim sznurkom zawiązać tak, żeby "ubrana" w nie pupa sprawiała wrażenie większej. Wysoko wiążąc sznurki dołu od bikini, dodamy też optycznie kilka dodatkowych centymetrów długości nogom.

Komentarze