klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Chylińska, a może Kożuchowska? Zobacz ranking 8 najlepiej ubranych polskich gwiazd 2016

Te gwiazdy nie wychodzą z mody :). Nie tylko jeśli chodzi o ich styl, ale także ich pracę. Na liście jest tylko 8 miejsc, więc konkurencja była ostra...
Marta Tabiś-Szymanek
listopad 10, 2016

Co roku jesienią magazyn "Flesz" publikuje listę najlepiej ubranych gwiazd. Redakcja oraz jury (w składzie m.in. słynni projektanci: duet Paprocki & Brzozowski, czy Lidia Kalita), wybierają najbardziej stylowe gwiazdy. Kto rządził w tym roku? 

To właśne o tych 8 osobach mówi się, że "czują" modę! Musimy przyznać, że niektórzy królują na tej liście już od dawna, ale na szczęście nie brakuje też debiutantów. Zobaczcie w naszej galerii, jakie polskie gwiazdy naprawdę znają się na trendach. 

A może w tym zestawieniu kogoś wam brakuje?

Zobacz: Karl Lagerfeld zachwycony stylem...

1 z 8

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka zwyciężyła w kategorii: ZAWSZE W PUNKT. Pokonała m.in. Nataszę Urbańską czy Katarzynę Zielińską. Jak jury uzasadnia ten wybór: "W powszechnej opinii jest uosobieniem klasyki - choć oczywiście nie w nudnym, tylko bardzo kreatywnym wydaniu!".

Foto: ONS

2 z 8

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zwyciężyła w kategorii: BIZNES CLASS. Pokonała m.in. Dominikę Kulczyk czy Ewę Wachowicz. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Biznesowy look często kojarzy się ze stylem nawiązującym do męskiej garderoby, ale dziennikarka wie, jak wyglądać profesjonalnie i jednocześnie bardzo kobieco".

3 z 8

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Dziennikarka zwyciężyła w kategorii: WSPÓŁCZESNA DAMA. Pokonała m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Edytę Herbuś. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Dobre maniery w modzie? Ona ma je opracowane do perfekcji! To od niej uczymy się, jak z klasą nosić dopasowane sukienki, głębokie dekolty albo koronki".

Foto: ONS

4 z 8

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Dziennikarka TVN24 zwyciężyła w kategorii: BUNTOWNICZKA Z WYBORU. Pokonała m.in. Agnieszkę Chylińską czy Edytę Górniak. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Zarówno w polityce, jak i w modzie nie boi się poruszać trudnych tematów".

Foto: ONS

5 z 8

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Aktorka zwyciężyła w kategorii: MAMA NA OBCASACH. Pokonała m.in. Natalię Kukulską czy Tamarę Arciuch. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" udowadnia, że macierzyństwo tylko dodaje uroku i seksapilu.

Foto: ONS

6 z 8

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska

Najsłynniejsza polska stylistka zwyciężyła w kategorii: TRENDSETTERKA. Pokonała m.in. Ewę Chodakowską czy Agnieszkę Woźniak - Starak. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Na czerwonym dywanie potrafi pojawić się w klapkach lub puchówce i... wyglądać glamour. Sięga po najtrudniejsze trendy i niczego w modzie się nie boi, brawo!".

Foto: ONS

7 z 8

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Aktor zwyciężył w kategorii: NOWY DANDYS. Pokonał m.in. Nergala czy Dawida Podsiadło. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Od kiedy kochamy drwali, nie mogłyśmy przeoczyć takiego ciacha jak on. Jego nonszalancki styl podziwiają kobiety, a mężczyźni mają się kim inspirować".

Foto: ONS

8 z 8

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Dziennikarz zwyciężył w kategorii: OLDSKULOWY DŻENTELMEN. Pokonał m.in. Roberta Lewandowskiego czy Radosława Majdana. Jak jury uzasadnia ten wybór: "Doskonale skrojona marynarka i dobrze dobrane do sylwetki spodnie - oto sekret idealnej męskiej szafy, który dziennikarz zna od lat".

Komentarze