klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska zachwyciła wszystkich na gali Orły 2020
Moda

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska zachwyciła wszystkich na gali Orły 2020

Marta Żmuda-Trzebiatowska przyćmiła wszystkich na tegorocznej gali rozdania Orłów. Stylowa kreacja z odważnym dekoltem to strzał w dziesiątkę! Idealnie podkreśliła ciążowy brzuszek.
Urszula Jagłowska
marzec 03, 2020

Marta Żmuda-Trzebiatowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, jednak nie zwalnia tempa i nie rezygnuje z udziału w oficjalnych galach. W poniedziałkowy wieczór, 2. marca, gwiazda w towarzystwie swojego męża, Kamila Kuli, pojawiła się na gali rozdania Orłów 2020, czyli przyznania prestiżowych nagród Polskiej Akademii Filmowej, gdzie była nominowana w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za film „Mowa ptaków” Xawerego Żuławskiego.

Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka zachwyciła wszystkich niezwykle dziewczęcą i zwiewną sukienką z odważnym dekoltem, która genialnie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Tylko popatrzcie na te zdjęcia. Ciąża naprawdę jej służy.

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Gwiazdy na gali Orły 2020                                                                             

W poniedziałek, 2 marca, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Polskiej Akademii Filmowej – Orły 2020, która przyciągnęła wielu celebrytów. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Magdaleny Cieleckiej, Macieja Musiała, Elizy Rycembel, Macieja Musiałkowskiego, Aleksandry Koniecznej czy Agaty Kuleszy.

Jednak pomimo wielu zachwycających kreacji gwiazd, oczy wszystkich były skupione na Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej, która gustowną suknią świetnie podkreśliła ciążowy brzuszek.

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska na gali Orły 2020

Tegoroczne Orły, jak zawsze przyciągnęły sporo gwiazd, ale jak się jednak okazuje, wśród nich tego wieczoru najjaśniej świeciła ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska, która na tę okazję wybrała eteryczną długą suknię w kolorze pudrowego różu. Liczne falbanki i prześwity sprawiły, że kreacja wyglądała wyjątkowo lekko i dziewczęco.

Zdjęcia: ONS

Warto dodać, że nie tylko podkreślająca ciążowe krągłości suknia z odważnym dekoltem robiła wielkie wrażenie, ale też delikatny, rozświetlony makijaż gwiazdy oraz fryzura stylizowana na lata 30.

W naszej galerii znajdziecie więcej stylizacji gwiazd z gali Orły 2020.

Zdjęcie: ONS

1 z 5

Agata Kulesza na gali Orły 2020

Agata Kulesza na gali Orły 2020

Agata Kulesza postawiła na czerń. Klasyczną marynarkę zestawiła z długa spódnicą z elementami prześwitującej koronki. Całość przełamała krwistoczerwonym paskiem. Klasa!

2 z 5

Aleksandra Konieczna na gali Orły 2020

Aleksandra Konieczna na gali Orły 2020

Aleksandra Konieczna postawiła na odważną kreację! Asymetryczny dekolt, hiszpańskie rękawy i liczne drapowania w okolicy brzucha, genialnie podkreśliły kobiece kształty aktorki. Dodatkowym plusem jest żywy różowy kolor w odcieniu Magenty, który genialnie koresponduje z alabastrową skórą gwiazdy.

3 z 5

Eliza Rycembel na gali Orły 2020

Eliza Rycembel na gali Orły 2020

Młoda gwiazda „Bożego ciała”,Eliza Rycembel, na tegorocznej gali rozdania Orłów zachwyciła idealnie dopasowaną sukienką z czarnej skóry, która genialnie podkreślała jej fenomenalną figurę. Strzał w dziesiątkę!

4 z 5

Magdalena Cielecka na gali Orły 2020

Magdalena Cielecka na gali Orły 2020

Klasyczna czerwień w połączeniu z czernią na paznokciach i szpilkach i torebce, sprawiły, że Magdalena Cielecka wyglądała niezwykle szykownie.

5 z 5

Maja Ostaszewska na gali Orły 2020

Maja Ostaszewska na gali Orły 2020

Maja Ostaszewska postawiła na zwiewną, długa suknie w kolorze baby blue z licznymi prześwitami. Uwagę zwracają liczne aplikacje kolorze liści paproci.

Komentarze