
Barbarę Kurdej Szatan na co dzień podziwiamy jako uśmiechniętą, pełną energii kobietę. Za grę w serialu "M, jak miłość" została wyróżniona tą prestiżową statuetką, ale my się przyglądamy także jej nienagannej figurze, którą podkreśliła na rozdaniu tegorocznych Telekamer.
Polecamy także: Małgorzata Rozenek- Majdan jak Kim Kardashian! Cena tej kreacji powala...
Gwiazda zaprezentowała się w mooocno wyciętej kreacji marki Laurelle. Był to model Monaco, który kosztuje 4300 zł. Basia Kurdej- Szatan nie pokazała jednak nóg, a... dekolt! Jej ramiona za to zdobiła zmysłowa koronka. Cała sukienka była w czerwonym kolorze i sprawiała wrażenie zainspirowanej hollywoodzkim lookiem.
Jednak nie tylko ona zdecydowała się na odważną kreację. Wiele sław wybrało sukienki, w których oprócz dość mocno odsłoniętych dekoltów, rządziły także przezroczystości.
Musicie zobaczyć te stylizacje z Telekamer, które na Was czekają w galerii.
Polecamy także: Ta Polka zarobiła 65 milionów dolarów! Ale nie dla siebie...

Tamara Arciuch
Aktorka niedawno urodziła córeczkę. Po ciążowej figurze nie ma śladu.

Agnieszka Jastrzębska
Dziennikarka zaprezentowała się w zwiewnej kreacji z duuużym dekoltem.

Dorota Gardias
Prezenterka wybrała sukienkę z przezroczystościami i dużym rozcięciem, które dodatkowo eksponowało jej długie nogi.

Aleksandra Żebrowska
Żona laureata tegorocznej Telekamery wybrała sukienkę, w której mocno odsłaniała nogi.

Anita Sokołowska
Aktorka wybrała sukienkę pokrytą przezroczystościami szczególnie w okolicy ramion i dekoltu.

Marcelina Zawadzka
Modelka zdecydowała się na krótką sukienkę ze zjawiskowym trenem.