klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
agnieszka kaczorowska blond włosy makijaż
ONS
Moda

Czy to najlepsza stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej? My nie mamy wątpliwości!

Nowa figura i nowy styl? Agnieszka Kaczorowska dawno nie wyglądała tak dobrze! Tylko spójrzcie na zdjęcia jej ostatniej stylizacji.
Ewelina Błeszyńska
sierpień 09, 2017

Agnieszka Kaczorowska schudła? Trudno nie odnieść takiego wrażenia podczas oglądania jej najnowszych zdjęć. Aktorka wczoraj gościła w programie "Pytanie na Śniadanie" i zachwyciła nową, bardzo szczupłą figurą oraz wyjątkowo udana stylizacją.

TYLKO U NAS! Nie zgadniecie, jaki jest ulubiony kosmetyk Agnieszki Kaczorowskiej...

Agnieszka Kaczorowska w sukience z falbanami

Agnieszka Kaczorowska na wizytę w programie śniadaniowym wybrała sukienkę midi z falbankami, do której dobrała srebrne sandałki oraz torebkę na łańcuszku Coccinelle. Sukienka, na którą zdecydowała się Agnieszka mogła zrobić dużą krzywdę figurze - długość midi skraca sylwetkę, a falbany teoretycznie mogą poszerzać figurę, ale aktorce udało się tego uniknąć. Delikatne falbanki zostały przyszyte pionowo, dzięki czemu podkreśliły krągłości gwiazdy i optycznie ją wydłużyły. Na plus zadziałał także dekolt w kształcie litery V, który dodatkowo wysmuklił sylwetkę. W efekcie końcowym Agnieszka wyglądała nad wyraz korzystnie!

Nowy styl Agnieszki Kaczorowskiej?

Nie da się ukryć, że w przeszłości Agnieszce Kaczorowskiej zdarzały się modowe wpadki. Jednak od pewnego czasu aktorka i tancerka prezentuje coraz bardziej udane stylizacje. Nie tak dawno zachwyciła w kombinezonie w pionowe pasy, a ostatnia stylizacja z sukienką z falbanami także była strzałem w dziesiątkę. Oby tak dalej!

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna w spódnicy, którą kiedyś nosiłyśmy wszystkie. Ten fason powraca!

Komentarze