Wejdź
Moda

Czy zgadniesz, która torebka pochodzi od projektanta, a która z sieciówki? [QUIZ]

Nie jest tajemnicą, że sieciówki inspirują się projektami znanych projektantów. Sprawdź, czy uda ci się odgadnąć która z tych torebek jest tańsza, a która droższa.
Laura Osakowicz
sierpień 05, 2019

Piękna torebka to wyznacznik dobrego stylu. Uzupełni nawet najprostszy look, a dobrze dobrana doda szyku każdej stylizacji. Teraz nie musimy na nią oszczędzać fortuny. Dzięki temu, że sieciówki proponują nam modele w niższych cenach, możemy pozwolić sobie na więcej szalonych opcji. Co więcej, często są one łudząco podobne do modeli projektantów i wcale nie wyglądają tanio! 

Zobacz także: Sprawdź, jak dobrze znasz paletki cieni do powiek

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Komentarze
Pielęgnacja tołpa® pure trends, czyli seria, która zadba o twoją skórę i... planetę
Kosmetyki powinny wpływać pozytywnie na nasz wygląd, a przy okazji nie szkodzić planecie. Taka jest właśnie nowa seria tołpa® pure trends, która zawiera minimum 95% wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego.
Materiał partnera
czerwiec 05, 2020

Zwykle oczekujemy, że kosmetyki do pielęgnacji rozprawią się z problemami skóry. Tymczasem coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na składniki, jakie dane produkt wyróżniają, ale również na działania danej marki na rzecz środowiska. Linia tołpa® pure trends  została zamknięta w ekologicznych opakowaniach, które powstały z recyklingu i również nadają się do ponownego recyklingu. Na każdym z opakowań znajdziecie informację, w jaki sposób dane opakowanie należy segregować. Fakt, że są przezroczyste ułatwia ich późniejsze przetworzenie. Kosmetyki tołpa® nie mają foliowego celofanu, a etykiety wyprodukowane są z biomateriału otrzymywanego w procesie przetwarzania trzciny cukrowej. Pochylmy się jednak nad formułą serii tołpa® pure trends, ponieważ to ona odpowiada za skuteczne działanie tych produktów. Składniki aktywne w pielęgnacji skóry Przełom wiosny i lata to czas, kiedy skóra potrzebuje nie tylko odpowiedniej ochrony słonecznej. Nasza cera wymaga także składników, które zabezpieczą ją przed odparowaniem wody, zapewnią dodatkowe nawilżenie, ale również będą odpowiedzą na podstawowe problemy skórne. Wspomniana wyżej nowa seria tołpa® pure trends składa się z trzech wegańskich linii , które tak samo jak pozostałe kosmetyki tej marki, bazują na opatentowanym ekstrakcie z torfu . To naturalny antyoksydant, którego zadaniem jest ochrona oraz wzmocnienie skóry. Ponadto poszczególne serie - super fruits, super seeds oraz orient - zostały wzbogacone o dodatkowe, wyjątkowe właściwości superfood i superseeds . To tak zwana superżywność pochodzenia naturalnego. Wyjątkowość tych składników polega na tym, że zawierają dużo korzystnych dla zdrowia substancji odżywczych. Nic zatem dziwnego, że są od bardzo dawna doceniane w kosmetologii, ajurwedzie, ale również przez specjalistów od zdrowego odżywiania. Linia tołpa® pure trends super...

Przeczytaj

Nasze akcje