klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Moda

Długotrwały romans - nie tylko jeśli kogoś poznasz!

Marzysz o nawiązaniu relacji z obiektem Twoich pragnień i wspólnej przyszłości, a jednocześnie masz świadomość, że w miarę upływu czasu relacja zacznie zanikać. Wówczas każdy z nas rozpaczliwie pragnie przywołać z powrotem uczucia, które towarzyszyły nam podczas przeżywania tej pierwszej miłości. Brzmi znajomo? A co jeśli powiemy Wam, że wcale nie chodzi o potencjalnego Pana lub Panią, ale o romans z... ubraniami! Spójrz na wskazówki od Lenora i daj szansę sobie i swoim ubraniom - wypróbuj go z nami!
Materiał partnera
grudzień 13, 2016

Zazwyczaj zakochujemy się w drugim człowieku, ale zdarza się, że związek między nami i naszą odzieżą przypomina relację międzyludzką. Dlaczego? Bo często ubrania są dla nas czymś więcej niż tylko kawałkami tkanin, wyrażają naszą osobowość. Jest to zjawisko udowodnione naukowo. Według psychologa dr Rosenbluma: „’Miłość do Dóbr Materialnych’ nabiera cech podobnych do romantycznej miłości, którą odczuwamy wobec innej osoby i może mieć cechy relacji ludzkich, takie jak: namiętność, intymność i zaangażowanie.”

Pomyśl o momencie, w którym po raz pierwszy widzisz wymarzone ubranie w sklepie. Czy nie zdarzyło Ci się doświadczyć w takiej sytuacji emocji podobnych do „miłości od pierwszego wejrzenia”? Równie ekscytujący jest czas oczekiwania na moment, w którym zaprezentujesz się w nowym ubraniu przed innymi.

Jak twierdzi dr Rosenblum, “Ubrania są bezpośrednio związane z naszą tożsamością, ponieważ służą do pokazania własnego ‘ja’ światu.” Psychologowie potwierdzają, że ubrania pomagają nam zdefiniować, kim jesteśmy i kim chcemy być. Strój robi za naszą wizytówkę, gdy chodzi o przekazywanie światu opinii, wartości i pragnień – nie tylko tych związanych bezpośrednio ze strojem.

Jak stworzyć długotrwały związek ze swoimi ubraniami?

Czy wiesz, że badania wykazały, iż możemy zachować nasze ulubione ubrania aż do 12 lat? Jest to zjawisko porównywalne do relacji międzyludzkich – nasze ubrania wymagają stałej opieki, inaczej miłość do nich może blaknąć.

Dzięki doskonałej opiece Lenora możesz przekształcić efekt "miłości od pierwszego wejrzenia" w długotrwały romans - utrzymując uczucie świeżości swoich ubrań i ich idealny, nowy wygląd na dłużej.

Nowa technologia Anti-Age3 od Lenora

Opracowany by pielęgnować, wzbogacać i pomagać utrzymać ubrania w idealnym stanie od pierwszego dnia, Lenor z technologią Anti-Age3 pomaga chronić tkaniny przed 3 głównymi oznakami starzenia - aby pomóc utrzymać ubrania tak pięknymi, jakimi były, gdy po raz pierwszy je ujrzeliśmy i nas oczarowały.

Technologia Lenor Anti-Age3 wnika głęboko w strukturę tkaniny, aby wygładzić nawet najmniejsze, schowane pod wieloma warstwami włókna ubrań. Pozwala to uniknąć starzenia przez odpowiednie nawilżenie oraz zmniejszenie tarcia.

Lenor zachwyca nowym zapachem - Pearly Peony

Lenor Pearly Peony, który zachwyci Twoje zmysły i pomoże utrzymać romans z ulubionymi ubraniami. Lenor Pearly Peony to doskonałe połączenie bogatych zapachów i luksusowych kojących kwiatowych nut, takich jak piwonia i naturalna róża. Urokliwa świeżość pochodzi z nut brzoskwini i bergamotki. Dzięki technologii Lenor FRESHLOCK uczucie świeżości na ubraniu w ciągu dnia utrzymuje się przez okres do 12 godzin. Każda kapsułka dostarcza jeszcze więcej aromatu w momencie pękania podczas noszenia i przenosi nas w nowy świat zapachów.

Weź udział w naszym teście i wypróbuj 1 z 30 najnowszych płynów do płukania  Lenor o zapachu Pearly Peony!

1. Napisz, dlaczego chciałabyś przetestować Lenor Pearly Peony.

2. Przed udziałem w teście zapoznaj się z regulaminem.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Uwaga – to nie wszystko!

Spośród wszystkich odpowiedzi, nadesłanych przez testerki – na specjalne pytanie - wybierzemy 5, których autorki zostaną dodatkowo nagrodzone zestawami produktów Lenor. W skład każdego zestawu wchodzą: Lenor Pearly Peony, Lenor Diamond&Lotus Flower oraz Lenor Unstoppables, zapach: fresh.

Weź udział w teście!

materiał sponsorowany

materiały PR
Moda Recenzja czytelniczek: Nowy Lenor Pearly Peony, delikatny kwiatowy zapach oraz aksamitna miękkość
Nie tak dawno pisaliśmy o miłości od pierwszego wejrzenia, którą możemy odczuwać nie tylko w stosunku do ludzi. Lenor ujawnił, że możemy czuć coś zaskakująco podobnego w stosunku do ubrań i przedmiotów. Jest to materialny rodzaj miłości, który rzeczywiście nabiera cech podobnych do romantycznej miłości wobec innej osoby.
Materiał partnera
luty 13, 2017

Przesłaliśmy nowy Lenor Pearly Peony do naszych testerek i poprosiliśmy, aby podzieliły się z nami informacjami na temat wspomnień, które udało im się przywołać, także tych o miłości od pierwszego wejrzenia - tym razem tej w kierunku ubrania, a nie do drugiej osoby. Na początku możemy zdradzić, że wszystkie* nasze testerki zadeklarowały, że z chęcią polecą go swoim znajomym... Zobacz także:  Długotrwały romans - nie tylko jeśli kogoś poznasz! Zapachy odgrywają kluczową rolę w tworzeniu wspomnień w życiu – potwierdza Axa. Według niej, każde wspomnienie ukryte w naszej podświadomości jest mniej lub bardziej związane z konkretnym zapachem, w tym wspomnienie pierwszej miłości – do drugiego człowieka lub przedmiotu! Każdego dnia wybiera innych zapach, jednak ma kilka ukochanych, do których chętnie wraca. Axa deklaruje, że zapach Lenor Pearly Peony pozostanie z nią przez długi czas. Zapach Lenor Pearly Peony przeniósł Natalię do radosnych, letnich chwil. Wspomniała również o jej najbardziej ukochanej, modowej perełce i podzieliła się z nami historią miłości od pierwszego wejrzenia do kamizelki, którą upolowała podczas wakacyjnego wyjazdu do Barcelony. Anna konkluduje: „Węch jest najważniejszym zmysłem. Uwielbiam zapach świeżo wypranych ubrań mojej rodziny. Lenor Pearly Peony zdał egzamin w 100%. Nie tylko nadaje moim ubraniom wspaniałego zapachu, ale także chroni je i sprawia, że mogę cieszyć się nimi przez długi czas! Z czystym sercem mogę polecić go wszystkim moim przyjaciołom”. Lenor Pearly Peony zachwycił testerki! • Wszystkie* nasze testerki zwróciły uwagę na delikatny, kwiatowy zapach, który wpływa na wyobraźnię i przywołuje miłe wspomnienia, np. chwilę, kiedy po raz pierwszy zauważyły swoją ukochaną modową perełkę lub założyły na randkę perfekcyjną małą czarną. Każda z testerek przyznała także, że świeży...

Przeczytaj
Pielęgnacja Z miłości do... ubrań!
Czy wiesz, że efekt „miłości od pierwszego wejrzenia” dotyczy również... ubrań?
Materiał partnera
listopad 21, 2016

Podobnie jak w ludziach, możemy również zakochiwać się w swoich ubraniach. Są one dla nas czymś więcej niż tylko kawałkiem tkaniny. Są sposobem na wyrażenie nas samych. To zjawisko udowodnione naukowo. Według psychologa dr Rosenbluma: „ ’Miłość do Dóbr Materialnych’ nabiera cech podobnych do romantycznej miłości, którą odczuwamy wobec innej osoby i może mieć cechy relacji ludzkich, takie jak: namiętność, intymność i zaangażowanie .” Podobnych emocji i bodźców doświadczamy zarówno podczas zakochiwania się w ubraniach. Wystarczy pomyśleć o tym momencie, w którym po raz pierwszy widzimy ubranie w sklepie. Wielu z nas doświadcza wówczas miłości od pierwszego wejrzenia. Ten rodzaj pasji jest również widoczny, gdy przynosimy je do domu. Dla wielu z nas, to czysta przyjemność pokazać nowe ubranie naszym znajomym i rodzinie. Równie ekscytujący jest czas, kiedy czekamy aż będziemy mogli założyć je po raz pierwszy.  Jak nasz mózg zakochuje się w ubraniach? “ Podobieństwa pomiędzy miłością romantyczną a miłością do dóbr materialnych zostały potwierdzone w literaturze neurofizjologicznej. Na przykład, wiadomo, że uczucie miłości romantycznej jest związane z aktywacją wielu ośrodków przyjemności w mózgu, w tym obszaru znanego jako jądro półleżące” – powiedział dr Rosenblum. Ten sam obszar wykazuje aktywność, kiedy patrzymy na zdjęcie ukochanej osoby i na pożądany przez nas przedmiot. Oznacza to, że nasz mózg reaguje na spotkanie z ukochaną osobą lub na ukochane ubranie tak samo! Odzież – więcej niż tylko tkaniny Jak twierdzi dr Rosenblum, “ Ubrania są bezpośrednio związane z naszą tożsamością, ponieważ służą do pokazania własnego ‘ja’ światu.” Psychologowie potwierdzają, że ubrania pomagają nam zdefiniować, kim jesteśmy i kim chcemy być. Strój robi za naszą wizytówkę, gdy chodzi o przekazywanie światu...

Przeczytaj
Ariel Complete Fiber Protection PODS
materiały PR, iStock
Moda Jak prać ubrania, aby ich nie niszczyć?
Niezależnie, czy kupujesz wymarzoną sukienkę czy funkcjonalną odzież sportową – to odpowiednia pielęgnacja pozwoli im zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej.
Materiał partnera
listopad 13, 2019

Trendy w modzie stale się zmieniają – pojawiają się nowe wzory i kolory, nowe tkaniny stają się popularne. Ubrania, które aktualnie nosimy nie są już jednokolorowe – powitaliśmy wzory militarne, tie dye , zdobione ornamenty i delikatne motywy kwiatowe. Co więcej, chcemy by nasze ubrania były nie tylko modne, ale również funkcjonalne. Wśród wszystkich ubrań ze swojej szafy, z całą pewnością są takie, w których czujesz się jak milion dolarów i pragniesz by zachowały swą jakość na dłużej. Z Ariel PODS jest to możliwe.  Jak prać ubrania, aby ich nie zniszczyć? Każda tkanina ma swoje własne wymagania. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z metką, aby dowiedzieć się z jakiego materiału powstała nasza ulubiona koszulka lub sweter tak, by odpowiednio o nią zadbać. Tylko starannie dobrane detergenty wysokiej jakości mogą zapewnić właściwą ochronę. Przykładowo, ubrania sportowe wymagają specjalnej uwagi i metod czyszczenia. Aby zachować ich oddychające i wodoodporne właściwości, do prania powinniśmy użyć specjalnych preparatów. Jako pionier technologii i innowacji, Ariel oferuje rozwiązania, które odpowiadają potrzebom konsumentów czyniąc pranie prostszym i wygodniejszym. Kapsułki Ariel PODS są tak proste w użyciu, że każdy może ich używać jednocześnie uzyskując świetne efekty i nieskazitelną czystość. Dla ochrony koloru i kształtu ubrań wprowadziliśmy Ariel Complete Fiber Protection PODS zaś dla ubrań sportowych Ariel Active Deo-Fresh PODS. Oba te warianty pomogą konsumentom nosić i cieszyć się ulubionymi ubraniami jeszcze dłużej - podkreśla Mariola Mirek, Manager ds. Komunikacji w P&G. Kapsułki Ariel PODS  łączą niesamowitą wygodę i zaawansowaną technologię. To łatwe w użyciu i niepowodujące bałaganu kapsułki ze skoncentrowanym środkiem piorącym, które wrzuca się bezpośrednio do bębna pralki. Polepszają...

Przeczytaj