klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
doda na festwialu w cannes fryzura makijaż
ONS
Moda

Doda na czerwonym dywanie w Cannes. Ta suknia została zaprojektowana specjalnie dla niej

Doda to kolejna polska gwiazda, która w tym roku gości na Festiwalu Filmowym w Cannes. Piosenkarka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w spektakularnej sukni Ralph&Russo. Czy zachwyciła?

Doda pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes 2017. Piosenkarka obecnie rozpoczyna karierę producentki filmowej i to właśnie w takiej roli gości na Festiwalu, który trwa już od 17 maja. Do tej pory obok Dody na Festiwalu pojawiło się liczne grono polskich gwiazd m.in. Anja Rubik, Dominika Kulczyk, Grażyna Torbicka, Krystyna Janda czy Julia Kuczyńska. Jak na ich tle wypadła Doda?

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Stylizacja Dody na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda na Festiwalu Filmowym w Cannes zaprezentowała się w stylizacji, która zdecydowanie przyciągała spojrzenia. Piosenkarka na tę okazję założyła zaprojektowaną specjalnie dla niej suknię haute couture domu mody Ralph&Russo. Pełna przepychu biała suknia z przodu eksponowała nogi, a z tyłu rozciągał się długi tren obszyty piórami. Góra kreacji była równie imponująca - stójka, bufiaste rękawki i prześwity z kwiatowymi aplikacjami także przyciągały wzrok. Stylizację gwiazdy uzupełniała torebka Chanel oraz buty Ralph&Russo. Za makijaż odpowiadał team marki YSL.

Więcej zdjęć Dody z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii. Co myślicie o tej stylizacji? 

Zobacz także: Doda mocno zaszalała z fryzurą. Nowy kolor, grzywka...

1 z 3

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Suknia Ralph&Russo, którą w Cannes miała na sobie Doda została zaprojektowana specjalnie dla niej. Do kreacji Doda dobrała buty tej samej marki z ozdobnym obcasem. 

2 z 3

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Pióra, koronki, prześwity i biżuteryjne zdobienia - suknia Dody byłą pełna przepychu, ale mimo mnogości ozdób piosenkarka nie wyglądała na przestylizowaną. 

3 z 3

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Doda na Festiwalu w Cannes 2017

Biała kreacja Ralph&Russo zdecydowanie robiła wrażenie i wyeksponowała wszystkie atuty sylwetki piosenkarki. Plusem był również delikatny, jak na Dodę makijaż oraz klasyczne upięcie włosów z opaską. Stylizacja była spójna, przemyślana i idealna na czerwony dywan. A co wy o niej myślicie? 

Komentarze